תערוכת צילום מיוחדת "שווקים"

• פותח הנושא snowe
  • פורסם בתאריך

snowe

New member
תערוכת צילום מיוחדת "שווקים"../images/Emo124.gif

ברצוני להודיע לכל חברי הפורום ובמיוחד לאלה שראיתי "שמאוהבים" בצילום שהיום 2/5 בשעה 19.30 נפתחת תערוכה בנושא- צילומי "שווקים" תתקיים במתנ"ס דיונה רובע י באשדוד התערוכה מאורגנת ע"י הגב' זורית/זוהרה פסית צלמת אומנות עם תואר בינלאומי ותמונות שזכו בתחרויות עולמיות. המועמדים שהגישו את התמונות לבחירת חבר שופטים מכובד הינם כולם חברי מועדני צילום ברחבי הארץ שהגישו את מבחר תמוןנותיהם בנושא זה. זוהרה פסי המארגנת בעצמה חברת מובילי מועדון הצילום בראשון לציון וכמו כן הקימה באשדוד מועדון חברים קטן למרות ונגד כל הברוקרטיה של אנשי העריה(לצערי) שחסמו אותה בגלל כל מיני.... זוהרה לא ויתרה והקימה את התערוכה במו ידיה ופעילותה בעזרת אנשים שעזרו לה להוציא את "השגעון" לפועל. ראש העיר הנכבד וחבר רעיו שראו שלמרות הכל היא יכולה להציב תערוכה כנראה אפילו לא חשבו שמגיע לה פרסום כלשהו ולכן עד היום לא קראתי ולא ראיתי הודעות בנידון והחלטתי לפרסם באתר זה כי חבל שבני ובנות אשדוד לא יזכו לראות תערוכה מעולה שמגיעים אליה מכל הארץ בגלל כל מיני "פוליטיקות" שאני מנועה מלהוסיף בנידון. בקיצור= זוהרה פסי , תושבת אשדוד, צלמת אומנות בעלת תארים בינלאומיים מזמינה את כולכם לקחת חלק בחוויה המיוחדת ולראות את תערוכת הצילום פה קרוב בעיר שלנו. אז למה לחפש רחוק כשיש קרוב??????????. להתראות היום בערב ממני הממליצה וןהמכירה מקרוב את זוהרה.

snowe

New member
היי אשדודיה מי זה תמיר? אולי תכתבי

לו במסר לפחות שיגיע לראות את התערוכה חבל שיפסיד

tamirzak1

New member
תודה על הפירגון. הצלמים הגישו כבר

את התמונות שלהם,כך שזה מאוחר לי. כל הצלמים חברים במועדוני צילום ואני מצלם לעצמי (וקצת לפורומים), כך שאני לא מתאים. יש לי מספר צילומי שווקים (בקרוב אציג כמה מהם). והכי חשוב:האם ידוע עד מתי התערוכה , כי אשמח לראותה. תודה תמיר.

snowe

New member
התערוכה מתקיימת כל החודש

במתנ"ס דיונה בלובי שבכניסה אתמול הייתה הפתיחה וחלוקת פרסים

דיווח על טקס פתיחת תערוכה בדיונה

אמש נפתחה תערוכת צילום "שווקים" במתנ"ס דיונה רובע י´ באשדוד. תודה לך, snowe, על שהבאת את הנושא הזה לפורום אשדוד
בפתיחה החגיגית נוכחו: ולדימיר גרשוב - ממלא מקום לראש העיר, גרשון פלדמן - סגן ראש העיר, יצחק גל - חבר מועצת העיר, אריה ללוש - חבר מועצת העיר, וחברי מועצת העיר נוספים. (חלקם עזבו מוקדם) אני רוצה לציין, שבאתר עיריית אשדוד, וגם באתר החברה העירונית לתרבות הפנאי באשדוד, אין זכר לתערוכה הזאת (נכון לרגע זה).
גם בפורום צילום בתפוז לא ראיתי שום איזכור לתערוכה הזאת, על אף שמציגים בתערוכה הזאת אמנים מכל הארץ. שימו לב, מתוכננות עוד 9 תערוכות במתנ"ס דיונה. למשל, מתוכננת תערוכת צילומים בעלי חיים בדצמבר הקרוב. (tamirzak1, שים לב, יש לך כמה תמונות יפיפיות של בעלי חיים!) אני רוצה להגיד לך, snowe, שהתרשמתי מאוד מזוהרה - מארגנת התערוכה. אישה מדהימה! מיסרי לה את הערכתינו.
לכבוד התערוכה, פתחתי גלריית "שווקים" בפורום אשדוד, ופרסמתי שם 2 תמונות של tamirzak1 (בשלב הזה). אני מקווה, שבקרוב ייתווספו לשם עוד תמונות. ראיתי, שחבר פורום אשדוד מציג גם עבודה שלו בתערוכה הזאת (אני מקווה, שלא טעיתי בזיהוי
). אולי הוא יסכים לפרסם את העבודה שלו גם כאן, בפורום אשדוד? (אם הוא יסכים לחשיפה...) snowe היקרה, את מוזמנת להשלים מידע על התערוכה
בברכה, אריה מלך החיות

התערוכות בעיר אשדוד

לפני שבוע נפתחה התערוכה "הזמנה לחלום" במונארט. בתערוכה מוצגות כ- 190 יצירות של 21 אמנים מצרפת, יפאן, רוסיה, ארצות הברית, ארגנטינה, בלגיה ועוד. את התערוכה אוצרת לליה מורדוך, בעלת גלריה בפאריס שתרמה את הכסף להקמת המוזיאון. תושבי העיר מודים ללליה מורדוך על התרומה.
המוזיאון מונארט לאמנות (הגדוד העברי 16, אשדוד) נחנך לפני כמה חודשים. הארץ פירסם את זה בסקירת תערוכות חדשות, שהוא נוהג לפרסם. לא פורסם בהארץ על תערוכת צילום "שווקים" במתנ"ס הדיונה. האם לא מפרסמים את התערוכה כי זוהרה לא תרמה את הכסף להקמת מתנ"ס הדיונה? האם העובדות, שזוהרה יזמה וארגנה את התערוכה "שווקים" בהתנדבות ובחינם, ושהתערוכה מעוררת הערכה ומשתתפים בה צלמים מכל הארץ - לא מספיקות? אני מקווה, שהתערוכה עוד תקבל את הסקירה המגיעה לה. מאחורי תערוכת הצילומים הזאת יש הרבה אהבה, נשמה, עשיה של תושבי אשדוד, והרבה הרבה אומנות ששיכת לעיר שלנו ואנחנו גאים בה.
בברכה, אריה מלך החיות

snowe

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo79.gifכל הכבוד לפרסום שהצגת

עכשיו יכולים אנשי אשדוד להמשיך ולהיות גאים באנשיהם בהצלחה זוהרה פסי המשיכי להוביל למשוך ולצלם אומנות ושנסכה להרבה תערוכות שיביאו וימשכו אלינו לעיר אנשים מכל קצוות הארץ . בהצלחה!!!!!

למעלה