תעזרו לי בבקשה!!!!!! חשוב ביותר..:(

itayh

New member
תעזרו לי בבקשה!!!!!! חשוב ביותר..:(

שלום לכולם דבר ראשון אני בן 17.5 אוקיי הבעיה שלי היא כזאת אני מתאמן בערך כל חיי במטרה להצליח ולהתקבל ליחידה מובחרת בצבא! זה חשוב לי מאוד וזה חלום שלי מגיל צעיר. מגיל צעיר אני עוסק בספורט ובשנתיים האחרונות אפשר להגיד שהגזמתי, נכנסתי לקבוצת כושר קרבי פרטית של האיזור, ופשוט התאמנתי כל יום, אם זה כושר קרבי,סחיבת אלונקות, שקים, זחילות וכו´, כדורסל, ריצות, שחייה עשיתי הכל יום יום בלי מנוחה. למרות שבשנה האחרונה אני מתלונן על כאבי גב המשכתי בפעילות במינון נמוך יותר כמובן, אפילו עברתי מספר טיפולים אצל כירופרקטים, ושום דבר לא עזר, ולמרות הכאבים המשכתי להתאמן ולהגיע להישגים טובים. טוב אז לפני שבוע עשיתי צילום סי.טי כי רציתי לדעת מה הבעיה איתי, והתברר שיש לי בלט בדיסק. איזה טיפולים אני יכול לעבור או מה אני יכול לעשות כדי לתקן את הבעיה, ולהגיע לגיבוש בריא. אל תגידו בבקשה שהבריאות קודמת לכל, כי זה פשוט משהו שחשוב לי מאוד ואני לא מתכוון לוותר.

נורת אזהרה דולקת בעוצמה

שלום רב, אני מצטער לאמר לך כי אתה נוהג בחוסר אחריות ואתה גורם לגופך נזקים שימנעו ממך להשיג את המטרה לשמה אתה מתאמן ובנוסף עלולים לגרום לך צרות בעתיד. אתה חייב להרגיע את "הטירוף", לעצור ולבחון מה הנזק שגרמת לעצמך וכיצד ניתן להשתקם. נשמע לי שאתה בכלל לא מבין מה אתה עושה והדבר חמור מאוד. עצור לפני שיהיה מאוחר מידי מבחינת נזקים בלתי הפיכים. עליך להגיע למומחה בתחום פציעות ספורט ולקבל הנחיות מדויקות באשר להמשך ההתנהלות שלך. בברכה, מולי

itayh

New member
שלום לך

אני בעצמי מנוי בוינגייט ואני מתאמן שם גם לעיתים קרובות, האם יש מישהו בוינגייט שיכול לטפל בבעייתי אם כן תוכלי בבקשה לנקוב בשמו?

למעלה