תמונות

טוב, קצת מאוחר אבל

גם אני בעד מפגש!! יש בזה משהו שייעלם (אויש, נשברה עכשיו קערה שנפלה מהחלון..נו,מילא) מהפורום, המסתוריות והכל, אבל בחייאת- אני בטוחה שרוב האנשים כאן ראו לפחות מישהו אחד במציאות מכלל חברי הפורום! ובנוגע להברזות- לדעתי, אם נגיע להחלטה שזה ממש חשוב לנו, אז כל אחד יצטרך לוותר. גם אני גרה במרחק שעה וחצי נסיעה מתל אביב, ואני הילדה הכי לא עצמאית בעולם- אבל אני אסתדר. בשביל הדבר הזה צריך רצון, בסך הכל. ``אי אפשר לבנות גן-עדן בדם`` (-פרלמוטר. ענבל פרלמוטר) ותחשבו על זה. :) שלכם, ובעד פגישה! נעמה הגננת מקליפורניה.

Black Star

New member
עכשו כשאני חושבת על זה...

אז לא, לא ראיתי מעולם אף אחד מחברי הפורום במציאות :) רק תמונות, וגם זה רק חלק..

*may*

New member
גם אני

לא ראיתי אף אחד מהפורום במציאות.. רק תמונות של חלק אבל זהו.. בכל אופן אם הפגישה אכן תהיה ביום ראשון- כנראה שאני לא אוכל להגיע.. :-( אני צריכה לעבוד באותו היום... באסה.. לא רוצה !! אתם תיפגשו בת``א ואני אעבוד ?! אוף... טוב תספרו חוויות שאני ארגיש כאילו הייתי שם.. :)-() ואולי נעשה עוד יום לפגישה..??? :) בכל מקרה חייב להיות יום של חופש אחד בין אחרי חופש פסח לחופש הגדול.. הצעתי כבר שבועות.. למישהו יש עוד רעיונות..?? (הפגישה לוקחת משהו כמו שעתיים.. מקסימום.. ככה שלא כל היום נמחק.. ואפשר עדיין להספיק ללמוד למתכונת למי שדואג.. או מה שלא יש שם..) בכל מקרה באמת מקווה שתהנו ביום ראשון אם זה יצא לפועל, ותחשבו על תאריך לפגישה הבאה !! :) מעיין.

Black Star

New member
שבועות זה רעעעעעעעעע!

מיד אחרי שבועות יש בגרות באזרחות- והרבה מתכונות אחרות, כידוע לי. והפגישה תופסת אולי נטו שעתיים (מנסיוני, אגב, היא לוקחת יותר)- אבל יחד עם נסיעות מחוץ לעיר, זה הורג יום שלם. נקודה. חוצמיזה, מישהו שצריך ללמוד למתכונת או לבגרות לא עוזב את הבית אפילו לשעתיים לפני כן :) בעצם, שנה שעברה ביום לפני הבגרות בלשון הלכתי עם חברה בבוקר לעיר, אבל זה היה לזמן יחסית קצר, לנוח מכל הלימודים, ואח``כ חזרנו אליי והמשכנו לחרוש. שבועות זה הזמן הכי רע שיש- מה שפותח סוגיה חדשה... אבל אני אשים אותה בהודעה חדשה, נמאס לי מהגודל המפלצתי של הדיונים פה :)

N0

New member
מה ?

N0 לא ראה אף אחד מחברי הפורום... אפילו לא בתמונות. אבל זה כנראה כי הוא מניח שאם הוא יקבל תמונות הוא גם יצטרך לשלוח... בכל מקרה אם אנחנו רוצים לעשות פגישה בקרוב כדאי כבר לקבוע תאריך ולהחליט שמגעים. מי שיכול יכול , מי שלא יגיע לפגישה הבאה הרי לא נמצא תאריך שמתאים לכולם (ובטח אם זה ילך טוב אנשים ירצו עוד פגישה ואם לא אז גם ככה אף אחד לא הפסיד כלום...) N0

kirk hammet

New member
גם אני לא

לא ראיתי אף אחד במציאות וגם לא בתמונות ... תנו לי לראותתתתתתתתתתתתת !!!!!!!!!!!!!! אני לא נושך (חזק)

Panther

New member
אותי ראית במציאות

גם אם לא ידעת שזה אני, בטוח ראית אותי.

Black Star

New member
יה איי נואו :)

חשבתי אם להגיד את זה או לא. אבל עדיין אין לי שמץ של מושג מי אתה :)

Panther

New member
שימי תמונות חדשות באתר שלך

שימי תמונות מעודכנות באתר שלך, ותני לי את הכתובת, ואני כבר אמצא אותך...

למעלה