תלמידים לא רציניים

TaiKwonDo

New member
תלמידים לא רציניים

הייתי בכמה שיעורי הישרדות אצל רן טוביס... השיעורים מאוד טובים רן מקצועי וטוב אבל יש בעיה... כולם (אבל כולם חוץ מאחד חגורה חומה..) לא משקיעים אבל ממש נגיד ברנדורי הייתי נגד מישהוא חגורה ירוקה וכמה פסים הוא פשוט ברח ממני (אני לבנה) הוא ברח אחורה לא שמר פנים לא כלום ומה גם אין כבוד למורה המורה מדגים משהו על תלמיד התלמיד אומר עזוב אין לי כוח מזה בחיים לא ראיתי כזה דבר תגידו מה כדאי לי לעשות אני אוהב את השיטה אבל יש תלמידים גם שפשוט משתוללים בקרבות מעיפים ידים ורגלים סתם בלי לחשוב ומאחורי רנדורי אמור להיות בנוי אסטרטגית התקפה... חשבתי שאוכל ללמוד מהחגורות הגבוהות וכנראה שטעיתי אף אחד מהם לא עומד בכלום בחימום הם עובדים על המדריך והולכים במקום לרוץ אני ממש מבולבל עיזרו לי בבקשה..!

dannylior1

New member
תתאמן איפה שטוב לך.

אם לדעתך האימון לא מספיק רציני אז תנסה למצוא מקום אחר. אני ממש לא מכיר את המאמן המדובר , אבל אם היית במספר אימונים וזה הרושם שקבלת תחפש משהו שיותר מתאים לך. לאומנויות שונות ומאמנים שונים יש כללי משמעת שונים באימונים, לכל גישה יש את היתרונות והחסרונות שלה , מה שחשוב הוא למצוא את מה שהכי מתאים לך.

איקידו

New member
../images/Emo31.gif בשביל מה לכתוב את שם המורה?

לא מתאים לך עבור למקום אחר או שתדבר עם המורה אבל למה לפרסם את טענותיך כלפיו (כלפי האופן בו הוא מרשה לאימון להתנהל) ברבים? גם אם זו אמת הרי יש פה מין ההשמצה שעשויה לפגוע במוניטין שלו.

איקידו

New member
ו... אם מה שכתוב בכרטיס שלך נכון

ואתה באמת בן 12 אז קודם כל כל הכבוד לך שאתה מעוניין באימון כה רציני. ואולי נפלת על קבוצת ילדים. בקש מהמורה להצטרף לקבוצת מבוגרים.

Wakamusha

New member
אתה אומנות לחימה

אין שום שיטה בעולם שמורכבת מדוג'ו , מאמן ומתאמנים שלומדים להיות כמו המאמן. כל אדם הוא דוג'ו , כל אדם הוא אומנות לחימה. בשביל להיות לוחם טוב אתה צריך למצוא סביבה של לוחמים טובים ולפרוח ממנה, תמצא אותה ותפרח.

למעלה