תיקון תמונה לכרטיס חברת דן

מצב
הנושא נעול.

krause

New member

נפלה טעות בתמונה. גם זה קורה

oren*

New member
אתמול הייתי בפגישה אצל מנהל השיווק

נפלה טעות בתמונה. גם זה קורה
של דן, הוא הראה לי פריטים נוסטלגיים של החברה וביניהם גם לוח שנה שמופיע עליו הלוגו הזה (גלגל עם כנפיים). מאוד מעניין לראות את התפתחות התחבורה הציבורית בארץ לאורך השנים, גם מבחינת כלי הרכב וגם מבחינת ההשקעה בכרטיסיות ומוצרי פרסום.

krause

New member
התפתחות התחבורה

של דן, הוא הראה לי פריטים נוסטלגיים של החברה וביניהם גם לוח שנה שמופיע עליו הלוגו הזה (גלגל עם כנפיים). מאוד מעניין לראות את התפתחות התחבורה הציבורית בארץ לאורך השנים, גם מבחינת כלי הרכב וגם מבחינת ההשקעה בכרטיסיות ומוצרי פרסום.
התפתחות התחבורה
אורן שלום מידי יום אני מוסיף תמונה והסבר על נושא זה. אני מקווה רק שזה באמת מעניין מישהו,ושלא אצטייר כמורה להיסטוריה.

oren*

New member
אני בטוח שחברי הפורום ימצאו עניין

התפתחות התחבורה
אורן שלום מידי יום אני מוסיף תמונה והסבר על נושא זה. אני מקווה רק שזה באמת מעניין מישהו,ושלא אצטייר כמורה להיסטוריה.
אני בטוח שחברי הפורום ימצאו עניין
רב בהודעות המציגות פריטים היסטוריים מעולם התחבורה בישראל ואתה מוזמן להמשיך ולחלוק עימנו את הידע הרב שצברת בנושא. כמו גם סיפורים אישיים על האוסף שלך, פריטים שקרובים לליבך, מה הדבר הנועז ביותר שעשית בכדי להשיג פריט באוסף, מה הסכום הגבוה ביותר שהציעו עבור פריט באוסף שלך וכו... תודה

יהוושע

New member
אדרבא ואדרבא , הנושא מרתק ביותר

התפתחות התחבורה
אדרבא ואדרבא , הנושא מרתק ביותר

oh-da

New member
כל מידע מתקבל בברכה../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif

התפתחות התחבורה
כל מידע מתקבל בברכה

כמו שאורן אמר, נשמח מאוד לקבל מידע נוסטלגי על התחבורה הציבורית בא"י

איליה.

New member
מה רע במורה להיסטוריה? ../images/Emo98.gif

התפתחות התחבורה
מה רע במורה להיסטוריה?

דווקא אהבתי את רוב המורים שלי להסטוריה.
אני אשמח אם תוכל לפרסם כאן עוד תמונות וסיפורים על ההסטוריה של התחבורה הציבורית. בשביל זה אנחנו כאן, לא?

seffic

New member
צריך לחשוב על הדורות הבאים../images/Emo62.gif

התפתחות התחבורה
צריך לחשוב על הדורות הבאים

מן הראוי שגם אנחנו נשמור את שוברי הנסיעה הקיימים כיום בכל צורותיהם, לפני בוא הכרטיס האלקטרוני המנוכר, שכנראה יהיה משותף לכל אמצעי התחבורה בארץ.

יהוושע

New member
חבל שאין להם מוזיאון אוטובוסים כמו

לאגד , שבו אפשר לראות את כול סוגי האוטובוסים שהיו להם .

oren*

New member
מסכים, אמרתי את אותו הדבר והפשרה

לאגד , שבו אפשר לראות את כול סוגי האוטובוסים שהיו להם .
תבוא בצורת אגף "נוסטלגיה" באתר האינטרנט של דן. הדברים עוד לא גובשו באופן סופי, אבל יש על מה לדבר.

יהוושע

New member
יופי . אני זוכר את האוטובוסים של דן

תבוא בצורת אגף "נוסטלגיה" באתר האינטרנט של דן. הדברים עוד לא גובשו באופן סופי, אבל יש על מה לדבר.
יופי . אני זוכר את האוטובוסים של דן
על כול צבעיהם מסוף שנות ה-60 ועד היום , כמו את אוטובוסי אגד , ואשמח להיזכר בהם .

מצב
הנושא נעול.
למעלה