תחנת רכבת בנתב"ג 2000

מצב
הנושא נעול.
תחנת רכבת בנתב"ג 2000

תחנת רכבת בנתב"ג 2000
היום התפרסם בעיתון מכרז להקמת תחנת רכבת בנתב"ג 2000.עוד שלב חשוב בדרך להשלמת הפרוייקט. המכרז הוא של רשות שדות התעופה וזו פעם ראשונה שאני רואה מכרז להקמת תחנת רכבת שאינו מתפרסם מטעמה של רכבת ישראל.

הקמת תחנות רכבת

תחנת רכבת בנתב"ג 2000
היום התפרסם בעיתון מכרז להקמת תחנת רכבת בנתב"ג 2000.עוד שלב חשוב בדרך להשלמת הפרוייקט. המכרז הוא של רשות שדות התעופה וזו פעם ראשונה שאני רואה מכרז להקמת תחנת רכבת שאינו מתפרסם מטעמה של רכבת ישראל.
הקמת תחנות רכבת
אין לי תשובה מלאה ומסודרת לתהייה שהוצגה, אבל אני רוצה להזכיר שהתחנות לב המפרץ וחוצות המפרץ נבנו במימון פרטי, לא של הרכבת, ואני מניח שבתהליך בנייתן היו מעורבים הגורמים המממנים. ייתכן שגם כאן מדובר במימון מעורב (של רשות שדות התעופה ושל הרכבת), ולכן האחריות לבניין התחנה (שלא דורשת מומחיות בנושא מסילות ברזל אלא רק עמיד בעקרונות שמכתיבה הרכבת) הוטלה על הרשות.

oren*

New member
האם מפורסם מיקומה של התחנה?

תחנת רכבת בנתב"ג 2000
ידוע לך אם היא תיבנה בתוך שטח השדה או מחוצה לו? (ומהתחנה שירות של מיניבוסים כמו שיש היום ממגרשי החניה).

Sפיידי

New member
לפי דעתי

ידוע לך אם היא תיבנה בתוך שטח השדה או מחוצה לו? (ומהתחנה שירות של מיניבוסים כמו שיש היום ממגרשי החניה).
לפי דעתי
היא תיבנה ממש לייד הכניסה הרשמית לנתב"ג 2000 (טרמינל 3,) אממ הטרמינל היבשתי ולא מחוץ לשדה ותיהיה גישה ישירה מתחנת הרכבת לטרמינל היבשתי. אני חושב שגם יהיהו שירותי הסעה פנימיים, ז"א שירחיבו את שירותי ההסעה הקיימים ככה שאם אתה נוסע ברכבת אז תוכל לסוע גם לטרמינל 1/2 ולא תצטרך לסוע באוטו אחרת כל הפרוייקט לא יוצא כ"כ שווה לנוסעים בטרמניל 1.

המכרז מתפרסם שוב בעיתון של

לפי דעתי
היא תיבנה ממש לייד הכניסה הרשמית לנתב"ג 2000 (טרמינל 3,) אממ הטרמינל היבשתי ולא מחוץ לשדה ותיהיה גישה ישירה מתחנת הרכבת לטרמינל היבשתי. אני חושב שגם יהיהו שירותי הסעה פנימיים, ז"א שירחיבו את שירותי ההסעה הקיימים ככה שאם אתה נוסע ברכבת אז תוכל לסוע גם לטרמינל 1/2 ולא תצטרך לסוע באוטו אחרת כל הפרוייקט לא יוצא כ"כ שווה לנוסעים בטרמניל 1.
המכרז מתפרסם שוב בעיתון של
היום.במודעת המכרז לא נמסר היכן בדיוק תמוקם התחנה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה