תחנת ההגנה - קבר רחל

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member
תחנת ההגנה - קבר רחל

תחנת ההגנה - קבר רחל
כולנו קראנו לפני כשבועיים על המחסור במשאבים תקציביים, לבניית מדרכה נעה בין תחנת ההגנה לתחנה המרכזית החדשה בת"א. קשר זה, באורך של 450מ´ בסה"כ, נועד לשרת אלפי נוסעים ביום. עתה מסתבר שהבעיה נפתרה. במקום המדרכה בת"א, ימצא תקציב לבניית מנהרה לכלי רכב בין שכונת גילה בירשלים ל... המתינו, הנה זה בא, קבר רחל. כך דווח אמש ביומן הערב של גל"צ. (ההקשר לנושא תחנת ההגנה הוא שלי - בגל"צ הכתב לא טרח לשאול את יוזם המנהרה, שאורכה כק"מ, מאין ילקח התקציב.) ושתבינו, סדר היום שלי אינו פוליטי שמאלני - זהו פשוט ענין של סדר עדיפויות במדינה. אין לי התנגדות עקרונית למנהרה עבור כמה עשרות מתפללים, לאחר שיוקצבו התקציבים המתאימים לעשרות אלפי האנשים, הנוסעים יומיום במטרופולינים.

עלי כהן

New member
קבר שייך חשוב יותר!!!!

תחנת ההגנה - קבר רחל
כולנו קראנו לפני כשבועיים על המחסור במשאבים תקציביים, לבניית מדרכה נעה בין תחנת ההגנה לתחנה המרכזית החדשה בת"א. קשר זה, באורך של 450מ´ בסה"כ, נועד לשרת אלפי נוסעים ביום. עתה מסתבר שהבעיה נפתרה. במקום המדרכה בת"א, ימצא תקציב לבניית מנהרה לכלי רכב בין שכונת גילה בירשלים ל... המתינו, הנה זה בא, קבר רחל. כך דווח אמש ביומן הערב של גל"צ. (ההקשר לנושא תחנת ההגנה הוא שלי - בגל"צ הכתב לא טרח לשאול את יוזם המנהרה, שאורכה כק"מ, מאין ילקח התקציב.) ושתבינו, סדר היום שלי אינו פוליטי שמאלני - זהו פשוט ענין של סדר עדיפויות במדינה. אין לי התנגדות עקרונית למנהרה עבור כמה עשרות מתפללים, לאחר שיוקצבו התקציבים המתאימים לעשרות אלפי האנשים, הנוסעים יומיום במטרופולינים.
קבר שייך חשוב יותר!!!!
לכל המלעיזים - "קבר רחל" (יסלחו לי כולם- המדובר בקבר שייך שהפך בעוונותינו הרבים ובעזרת עבודות העץ של "בצלאל" ל"קבר רחל") חשוב הרבה יותר מאשר מדרכה שיש בה משום בטחון להולכי רגל. ולא לשכוח - יש עוד הרבה "קברי צדיקים" שאפשר לחפור אליהם מנהרות- הרי כסף יש למטרות כאלה, ומי ילעיז שהמדובר ב"מטרה מישנית"? וזה מזכיר לי שאפשר לחפור מנהרה גם ל"קבר יוסף" בשכם שתתחיל במאה שערים בי-ם עיה"ק ואז כל עובדי האלילים יוכלו להגיע לשם בביטחה. עולה כסף? החילוניים נדיבים ופראיירים, כידוע

מצב
הנושא נעול.
למעלה