"תחנת האטובוס" צריך עוזרים....

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member

ב"ה בעקבות הההתקדמות בעריכת העמודים הראשונים של האתר, האתר מבקש עזרה ב : א. עדכונים. ב. תמונות. ג. כסף ד. עורכים. ה. כותבי מאמרים. ועוד. כל מי שרוצה לעזור שיפניאלי במסרים או בדוא"ל : [email protected]

צחקן

New member
????

ב"ה בעקבות הההתקדמות בעריכת העמודים הראשונים של האתר, האתר מבקש עזרה ב : א. עדכונים. ב. תמונות. ג. כסף ד. עורכים. ה. כותבי מאמרים. ועוד. כל מי שרוצה לעזור שיפניאלי במסרים או בדוא"ל : [email protected]
????

צחקן

New member
אף אחד לא מוכן לעזור?

אף אחד לא מוכן לעזור?
ב"ה ???

כסף../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

אף אחד לא מוכן לעזור?
ב"ה ???
כסף

מה אנחנו הבנק שלך?

oren*

New member
זה לא ממש לעזור, אלא לבנות בשבילך

אף אחד לא מוכן לעזור?
ב"ה ???
את כל האתר. האם כבר יש מאמרים ראשוניים? האם כבר יש תמונות? האם העיצוב והתכנות מוכנים? אתה יודע כמה כסף אתה צריך? בכדי לבקש עזרה, צריך להרים קודם מערכת כלשהי ורק אז אנשים מחליטים אם לקחת חלק בפרוייקט או לא.

צחקן

New member
------------>

את כל האתר. האם כבר יש מאמרים ראשוניים? האם כבר יש תמונות? האם העיצוב והתכנות מוכנים? אתה יודע כמה כסף אתה צריך? בכדי לבקש עזרה, צריך להרים קודם מערכת כלשהי ורק אז אנשים מחליטים אם לקחת חלק בפרוייקט או לא.
------------>
ב"ה אין מאמרים ראשונים (אין מי שיכתוב). תמונות : יהיו בקרוב. העיצוב מוכן. התכנים מוכנים 25% . אני צריך לבדוק כמה תעלה לי הכתובת הכי זולה והאיכסון בכמות שאני צריך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה