תחנת אגד בשד´ רוטשילד פינת הרצל

מצב
הנושא נעול.

תחבורתי

New member

תחנת אגד שדרות רוטשילד פינת רחוב הרצל 1938 מישהו יודע האם הבנין הזה עדין קיים? איפה בדיוק עמדה התחנה במרכז השדרה?

Weird Eyal

New member
זה מלוח שנה נכון?...יש לי אותו....

תחנת אגד שדרות רוטשילד פינת רחוב הרצל 1938 מישהו יודע האם הבנין הזה עדין קיים? איפה בדיוק עמדה התחנה במרכז השדרה?
זה מלוח שנה נכון?...יש לי אותו....

יהוושע

New member
צילם את זה רודי וייסנשטיין והתמונות

נכון, הוא תלוי גם בבית של סבתא שלי
לוח שנה של חברת ביטוח אם אינני טועה
צילם את זה רודי וייסנשטיין והתמונות
הן מתוך תערוכת תמונות שלו ( שלא ראיתי , לצערי ) שהוצגה בתחנת הכוח רדינג בת"א ושכמה תמונות ממנה יצאו במוסף מיוחד של אחד העיתונים ביום העצמאות האחרון . אחת התמונות היא של הרכבת מירושלים ליפו , כשהיא נוסעת ברח´ מקווה ישראל וחוצה את רח´ אלנבי בדרכה ליפו . תמונה יפהפיה . ברקע נראית תחנת " בית הדר " כשהיא מוקפת מסילות מכול עבריה וחונים בה קרונות משא .

תחבורתי

New member
ידוע לי ...

ידוע לי ...
חברה ידוע לי מאיפה לקחתי את התמונה אני סרקתי אותה. אולי בכל זאת מישהו יענה לי מה קרה לביניין הזה? ואם הוא עדיין חיי וקיים ואם לא אז איפה לפחות הוא היה כי הגעתי למקום על סמך התמונה ולא הצלחתי להבין את המיקום שלו.

GuyMan

New member
יש לי תחושה שהבניין נהרס מזמן

ידוע לי ...
חברה ידוע לי מאיפה לקחתי את התמונה אני סרקתי אותה. אולי בכל זאת מישהו יענה לי מה קרה לביניין הזה? ואם הוא עדיין חיי וקיים ואם לא אז איפה לפחות הוא היה כי הגעתי למקום על סמך התמונה ולא הצלחתי להבין את המיקום שלו.
יש לי תחושה שהבניין נהרס מזמן
כי בזמני התעניינתי הרבה באדריכלות באוהאוס וסיירתי ברחובות תל אביב הישנה אני חושב שבפינה הזאת מזמן יש בניין אחר שוב, לא בטוח במאה אחוז.

oren*

New member
לפי קטלוג התערוכה, התחנה מוקמה

ידוע לי ...
לפי קטלוג התערוכה, התחנה מוקמה
ברחוב רוטשילד 2. עברתי באזור לפני כשבוע ולא זכור לי מבנה דומה, סיכוי סביר ששיפצו אותו כפי שעושים למבנים רבים בתל-אביב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה