תוצאות בדיקת דם

דגיגית1

New member
תוצאות בדיקת דם

הי לכן, אני בשבוע 18+1 ב- 3 שבועות האחרונים מרגישה עייפות מטורפת וכאבי ראש חזקים כמו לחץ מעל האוזניים (לא כאב אוזניים) שגורמים לעיתים לסחרחורת והקאות, עידכנתי את הרופא שלי אך הוא לא ממש התייחס לזה, אלא הפנה אותי לבדיקת דם כללית התוצאות החריגות היו: RBC - 3.8 המוגלובין - 11.9 המטוקריט - 34% מה זה אומר? מקווה שאוכל להיעזר בכם, תודה וחג שמח...

yaelroee

New member
גם אצלי ההמוגלובין נמוך

אני בשבוע 16+4. קבלתי עכשיו תוצאות של ספירת דם: rbc- 3.5 hgb - 11.2 כך שהערכים יותר נמוכים משלך (עדיין הם נמוכים וברצוני להתייעץ עם הרופא שלי) בכל מקרה, אינני סובלת מכאבי ראש כאלו חזקים, אלא רק קצת מעייפות וחולשה. כדאי לך לפנות לרופא המטפל. בדקת לחץ דם? בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה ותרגישי טוב. יעל

דגיגית1

New member
תוצאות בדיקת דם

תודה רבה לך ובהצלחה גם לך! לגבי התוצאות, לפני חודשיים ההמוגלובין שלי היה 13.6 והוא יורד בהדרגתיות בדיקות לחץ דם אחרונות היו נמוכות מאוד 80/60 כשאני בד"כ 110/70. מאמינה שאצור קשר עם הרופא עוד היום לברר ולקבל מענה. הריון קל שיהיה לנו..

הילהל

New member
ההמוגלובין שלך עדיין בגבול הסביר

מבטיחה לך שתופעות הלוואי של כדורי הברזל הן גועליות למדי (לי אין ברירה, ההמוגלובין כבר צנח אצלי ל 9). אז מכיון שאת בגבול הסביר (המינימום הוא 12) - למה שלא תנסי לחזק את עצמך עם מזון עשיר בברזל? או עם ברזל עדין טבעי? חבל להגיע למצב שאין ברירה פרט למתקפת ברזל שעושה שמות במע' העיכול כולה.

11.9 זה בכלל לא רע שלי ירד

ל-10.3 ועלה עכשיו ל-11.3 שלדעת הרופא זה תקין כי הגבולות הם בין 11-16 לפחות את בתוך הגבול.

לא כל תוסף ברזל עושה רע

אני לוקחת פוריק הריון ואין לי תופעות לוואי

למעלה