תופעה משונה בצפייה בסרטי DIVX

libal

New member
תופעה משונה בצפייה בסרטי DIVX

לאחר שצפיתי בסרטים הפורמטים שונים (לא בDVD ) ללא בעיות במחשב הנייד שלי , לאחרונה כאשר אני צופה בסרטים מכל סוגי הפורמטים של AVI ,בכמה סוגי מנגנים , בFULL SCREEN , הפרעות - מין פסים לרוחב כאילו יש הפרעות חשמליות כל שהם . בבדיקה שעשיתי - שיניתי את הרזולוציה מ600X800 ל1024X768 - התופעה נעלמה . החשד הראשון שלי שהבעייה היא בחומרה (או בדרייבר) . ניסיתי לצפות במערכת הפעלה אחרת בנייד , ושם התופעה לא היתה ברזולוציה 800X600 , ולפי הגיוני זה מראה שכרטיס המסך בסדר . האם למישהו יש רעיון כל שהוא לסיבת הבעייה ולפתרון המצב? תודה . מחשב - פנטיום 4 1700 מגה הרץ 256 מגה זכרון .

נו מה אתה רוצה זה avi

זה הפורמט הכי ישן שיש ושוקל הכי הרבה הצורת דחיסה שלו ישנה כל כך מיקרוסופט פעם ניסו להחריב אותו אבל לא הצליחו..........זה לא משהו בחומרה...... הסוג קובץ דפוק..

libal

New member
אני לא חושב כך ומדובר גם בפורמט

XVID שהוא דוקא חדש (אם כי פיתוח מDIVX ) .בכל מקרה התופעה לא צריכה להיות כך ואשמח לשמוע רעיונות לתיקון המצב . תודה בכל מקרה .

libal

New member
כן התקנתי מתקליטור שצורף למחשב

ההרגשה לי שאו שכרטיס המסך נדפק בכל זאת , או שהתקנתי תוכנה כל שהיא שדפקה משהו . השאלה איך מוכיחים שכרטיס המסך דפוק שזה קורה רק בצפייה בסרטים ב FULL SCREEN . (המחשב עדיין בתקופת אחריות ) .

libal

New member
נפתרה הבעייה :

הורדתי DRIVER מעודכן מאתר של היצרן - וזה תיקן את הפגם . תודה לכל העוזרים .

למעלה