"תוספות" למקרן

oferbar

New member
"תוספות" למקרן

שלום רב, בשעה טובה רכשתי מקרן ביתי של טושיבה מכיוונים. עד שהחבילה תשוחרר מהמכס (מישהו יודע מתי נגמרת השביתה?) רציתי לבדוק נושא האביזרים הנוספים: מקרן + מתלה. כיוונים מוכרים DeLite ומתלה "תואם" שמיוצר בארץ. למישהו יש המלצות לגבי מקומות לקנות, טיפים וכולי? תודה

spacedude

New member
אין לי שום דבר נגד כיוונים... אבל

בשום פנים ואופן אל תקנה את המתלה שהם מוכרים!!! הם דורשים עליו סכום מטורף, המתלה הוא לא מקורי הוא קומבינה שהם מזמינים אצל חרט!!! אתה יכול לעשות את אותה העבודה בסכום נמוך בהרבה מהם אם אתה רוצה אני יכול אולי לעזור לך עם המידות של המתלה

MartinHSabag

New member
תתחדש עופר

איזה דגם של טושיבה קנית ? מול איזה מקרנים השווית ? מה המחיר (אם יותר לי לשאול) ?

oferbar

New member
את האמת

אני כבר לא זוכר בע"פ, כי זה היה לפני מספר שבועות ועדיין אין מקרן. אני אבדוק בהזמנה. הטיעון הוא שהמכס בשביתה ולא משחררים סחורה. אני מקווה שלא מכרו לי ברווז... בכל אופן, ההשוואה בוצעה מול X1 ומול דגם אחר של היטאצ'י (גם לא זוכר מספר דגם). הצבעים והתמונה הכללית של הטושיבה נראו לי יותר נעימים לעין, וגם יחס הקונטרס שלו גבוה יותר מה X1 (מצטער שאני לא זוכר פרטים טכניים, ממש לא אופייני לי
) המחיר הסופי 17000 ש"ח לגבי מתלה, באמת מה שיש להם שם נראה כמו משהו שאיזה אינסטלטור עשה משאריות של צינורות

למעלה