תולעת הפארקים - זריקה או כדור?

Lihi a

New member
תולעת הפארקים - זריקה או כדור?

הוטרינר שלנו אמר שיש אפשרות לקבל את הטיפול לתולעת הפארקים גם בכדור. רציתי לדעת האם יש הבדל בין הטיפול בכדור או בזריקה? מבחינת אפקטיביות וכו'.. כמו כן, הכלב שלי נוטה לפתח תגובות אלרגיות לחיסונים למיניהם.. לכן אנחנו נשארים חצי שעה אצל הוטרינר אחרי קבלת החיסון, על מנת לוודא שהכל בסדר. האם גם במקרה של הכדור לתולעת הפארקים חצי שעה היא מספיק זמן? הטיפול הוא לבולדוג צרפתי בן שנה וחצי תודה מראש

מעניין לאיזה כדור הוא מתכוון

הי אתחיל מזה שכל נושא הטיפולים נגד תולעת הפארק הוא בעייתי אנחנו מנסים ליצור כאן פשרה בין תדירות הגיונית של טיפולים, עלות שאנשים יכולים לעמוד בה, ומניעה אמיתית של המחלה. לצערי - עוד לא נמצא האיזון הזה, ואין המון מחקר בתחום זה כי גם זה מאד קשה לביצוע. בשורה התחתונה - יש 2 טיפולים מקובלים כנגד התולעת, ושניהם לא מוכחים ולא לגמרי ודאיים. הזריקה - מדובר בחומר שנחקר יותר ונמצא כיעיל במניעת התולעת אם מוזרק כל חודש! מסיבות טכניות וכלכליות, רוב המרפאות נותנות תדירות נמוכה יותר הכדור - אני מניח שהכוונה היא לחומר בשם מילבמיצין. לצערי, הוא לא זמין בארץ ווטרינרים שמחזיקים אותו לרוב משיגים אותו לבד מחו"ל. יש פחות עדויות ליעילות שלו, ואני ממליץ אישית על הזריקה אני מצרף דף מידע בנושא תולעת הפארק - לעיונך בהצלחה ארז

למעלה