תוכנית: בבקשה תגובות (קטריס... חח)

Niran 007

New member
תוכנית: בבקשה תגובות (קטריס... חח)

A חזה: דגש חזה עליון בנצ' פרס במוט בשיפוע חיובי 3סטים 6חזרות מקבילים 3סטים 8 חזרות בנצ' פרס משקולות בשיפוע חיובי 3סטים 6חזרות כתפיים: לחיצת כתפיים במוט לפנים 3סטים חזרות12,10,8 הרמה מלפנים עם משקולות 3סטים 10חזרות יד אחורית: 3CGBP סטים 8חזרות KickBackסטים 3 חזרות 8 בטן: כפיפות בטן במכונה עם משקל 2סטים 15חזרות תרגיל המשתחווה 2סטים 15חזרות B גב: מכונת ROWS סטים2 חזרות7 פולי עליון לפנים 3סטים 7חזרות שראג 3סטים 10 חזרות Cable Straight Back Seated Row סטים3 חזרות7 יד קדמית: כפיפות מרפקים בישיבה עם משקולות 3 סטים 8 חזרות פטישים 3סטים 10 חזרות רגליים: סקוואט 4סטים חזרות8,8,6,6 Lying leg curl סטים3 חזרות12 תאומים אימון אחד הרמת עקבים בhack squat סטים3 חזרות8 אימון שני דחיפת עקבים ב Seated leg-pess סטים3 חזרות15 שיניתי אותה ככה שאני עושה תרגיל מורכב בטווח חזרות נמוך (6+) ואז מאמן את השרירים בתרגילים מבודדים בטווח חזרות גבוה (8-12) AB 4פעמים בשבוע, לגבי המספר חזרות בסקוואטים אני לא סגור על זה... אני לא רוצה להעמיס יותר מידי משקל.

subotaj

New member
אומנם אני לא קטריס אבל קבל כמה

הערות.. 1. בחזה במקום המקבילים היתי מכניס פלייס. 2. במקום השאגס היתי מכניס סוג של חתירה. 3. ברגליים חסרה לך עבודה על האמסטרינג אז במקום התאומים היתי מכניס דדליפט סטיף לג או מכשיר יעודי.

subotaj

New member
כמו כן הרמה מלפנים עם משקולות

- תרגיל מיותר. היתי מכניס YTS/ חתירה לכתפיים/ מילטרי פרס.

Niran 007

New member
תוגה על התשובה, כנס

Lying leg curl זו המכונה להאמסטרינגס ששוכבים בה על הבטן

למעלה