תודה רבה

שלי613

New member
תודה רבה

תודה רבה ללירון 85, לאמא של הבנים, ל ytamar ול rozyd על עזרתכן. אתמול הלכתי לחנות טבע וקניתי פיתות שכתוב עליהן - כמו הטעם האמיתי - והיא מאד לא אהבה. קניתי גם פסטה מקמח תירס - וזה היה בסדר. קראתי בפורום על קמח אורנים - שהכי דומה לקמח הרגיל - מישהי מכירה את זה? האם מותר מעדנים ממותקים? תודה.

זהו, אני רואה שהתחלת להכנס לענינים

אני קונה לרוב פסטה אורז חום של טינקיאדה אבל לפעמים גם את הפסטה תירס. אני משתמשת לפעמים בקמח לעוגות של אורנים (זה כמו קמח תופח של אסם) ולפעמים במרמולייט. קמח ללם של אורנים קניתי אבל....לא כל כך הצליח לי הלחם. אחרים מדווחים על הצלחות!

טלי 116

New member
מעוניינת להצטרף למפגש האמהות

הייתי רוצה לקבל פרטים לגבי המפגש ב- 24.3 היכן יתקיים ומתי. תודה. נ.ב. נראה לי שיש לנו מכרה משותפת (שהיא קרובת משפחה שלי). היא בטח דיברה איתך לפני כמה ימים. איזה עולם קטן...

הרשמה לקבוצת תמיכה של אמהות לילדים צליאקים

הי טלי 116, אני מצרפת להלן את פרטי ההרשמה, כאמור, תשלחי לי מייל. האם את הוזמנת לארוע, מסיבת הפתעה לאמא של המכרה המשותפת ב"מול השדה" בהוד השרון? "אמהות תומכות באמהות" אנו שמחות להודיע על פתיחתה של קבוצת תמיכה של אמהות (וגם אבות) לילדים צליאקים. הקבוצה הוקמה מתוך צורך, שלנו, אמהות לילדים חולי צליאק, לפגוש, לשתף, לתמוך ולהיתמך. הקבוצה תיפגש אחת לחודש, בימי שני בערב, באזור המרכז. המפגש הראשון יתקיים ביום שני, 24 במרץ, 2008. שעה: 20:30-22:00 פרטים נוספים ומיקום מדויק יינתנו לנרשמים. על מנת להיערך בהתאם, יש להירשם מראש. להרשמה: [email protected] אנא, ציינו במייל: שם ושם משפחה, איזור מגורים, טלפון, מייל, גיל הילד הצליאקי ומתי אובחן. נשמח לראותכם ! מתי11 ואמא של הבנים

טלי 116

New member
כן זו אני...

הייתה מסיבת הפתעה מרשימה מאוד. התייחסו יפה מאוד לבקשתי למנה בנפרד. חוץ מזה, נפגשנו בבלאק בורגר (האחיות).

מתי11

New member
איזה ../images/Emo199.gif אני,כמובן האמא

טוב,אני הולכת לשתות את ה
שלי

מתי11

New member
מניסיננו ../images/Emo3.gif

פסטה מתירס,תוצרת רומניה - מעולה,כל הבית אוהב ללא קשר לגלוטן.האריזה בירוק,אני קניתי בחבילה של זוג,משהו כמו 7 ש"ח ליח. פסטה מקמח קינואה -מעולה,כמו טעם הרגיל. כל שאר הפסטות אצלנו לא עברו את מבחן החיק של הצליאקית
(וגם שלי). פיתות - יחידות שנאכלות אצלנו הם של נטורל קייקס.כל השאר - נזרק. אני אוהבת מאוד גם של בר-אל. לחמים - כמו הפיתות. מעדנים ממותקים בטח מאושר.משחשוב זה לא המתיקות אלא הרכיבים -מכיל או לא מכיל גלוטן. עקרונית מוצרים של שטראוס עלית - מחוץ לתחום לפחות בשבילי בנתיים ,לא אכנס לפרטים,פשוט תקראי שרשורים שהיו לא מזמן. האם רכשת את ספר העמותה?מומלץ מאוד. אם את לא בטוחה פשוט תתקשרי לשירות לקוחות שעל האריזה ותשאלי.כולנו עברנו את זה. דבר הכי חשוב לגבי אכילת לחמים וכו'..- לא ללחוץ,לא לנסות לשכנע,לתת לזמן לעשות את שלו. בתי (אז בת 3.7 ) לא נגע בשום דבר "לחמי" במשך 3 חודשים!!!!סירבה בכל תוקף. יום אחד הינו בנטורל קייקס ומיכאל הוציא לה פיתה חמה והריח,או הריח
,אני השתגעתי) עשה את שלו -הילדה טרפה במקום פיתה שלמה. מאז היא אוכלת לסירוגין-פיתה,לחם. חשוב כל הזמן לחשוף אותם למוצרים הנ"ל,תמיד שיהיה משהו מול העיניים ומטבע הדברים מתגרים ורוצים לטעום עד שימצאו משהו שטעים להם. ישר כוח שכחתי- ברוכה הבאה למועדון
מתי

שלי613

New member
תודה מתי

תודה על התשובה המפורטת. אנחנו דתיים - לכן אני צריכה שיהיה גם כשרות למוצרים שאני רוכשת. האם נטורל קייקס כשרים? איפה ניתן לקנות את המוצרים שלהם?

מתי11

New member
יש להם כשרות

אני רואה שם המון אנשים דתיים,אומנם יש חשיבות לאיזה כשרות(אני רחוק מזה,סליחה). המוצרים שלהם ניתן לקנות בפ"ת(חנות המפעל),בראשל"צ,בבאר שבע,ירושלים,בעדן טבע מרקט בנתניה והבנתי שמשבוע הבאה בחנויות טבע. להלן קישור naturalcakes כשאת נכנסת לאתר יש כותרת על רקע צהוב חנויות בהן ניתן לרכוש....(לי לקח חצי שעה לגלות את זה
) יש להם גם אוזני פיל,רוגלאך,הרבה דברים טעימים תתקשרי בתאבון

שלי613

New member
העמותה

אגב, נרשמתי לעמותה לפני יומיים אך הספר בדרך....

rozyd

New member
פיתות של נטורל

הי מתי. לאכזבתי הרבה, אני לא מרוצה מהפיתות של נטורל קייקס. שהיתי בחנות מפעל בפ"ת טעמתי שהן היו חמות ישר שיצאו מהתנור, ובאמת היה מעולה. אחרי שבוע קניתי במאפיה ברמה"ש שמוכרים את המוצרים של נטורל קייקס, והפיתות ב 2 החבילות שרכשתי היו קשות, והתפרקו . לא הצלחתי למרוח משהו. וממש חסר טעם. אני מופתעת שענת ועוד רבים אחרים מאוד מרוצים מהפיתות ואומרים שהם לוקחים לעבודה ומחזיק להם אפילו יום שלם בחוץ.

CATS7

New member
ומניסיוננו

המועדפים: לחמניות של בראל עדיף על נטורל קייקס. רכשתי של אורנים אבל זה עדיין בפריזר (מזל שיש את פסח אז אצטרך בקרוב להפשיר) הפיתות של נטורל קייקס אין להם תחליף - העדפה על לחמניות בכלל. אני קונה רק בסניף בראש"צ. הכוונה לפיתות הרגילות. אולי את טועה בצורת ההפשרה. אני מפשירה בטוסטר רגיל ובאמת החזיק בטיולים הרבה זמן. ג'בטות אני מכינה מהבצק של פיצה מהתכנית של אודטה (הסתובב הרבה בפורום) ומהווה "ברירת מחדל"

rozyd

New member
אני מפשירה בחוץ כמה דקות וזהו

אחרי למשל שעה שאני רוצה לאכול. זה כבר נהייה אבן.

למעלה