תודה לצוות DAA

oshri ba

New member
תודה לצוות DAA

תודה על תשומת הלב והדאגה של כל אחד מכם שהכל בתחרות ידפוק כמו שצריך.. החל מליאור שנתן את התחושה שהכל יהיה בסדר עם האופניים (אחרי הפגיעה הקלה בגלגלים בחניון עין חצבה). וכלה בשאגות של הצוות בדוכן עם היציאה מהים בדרך לשטח ההחלפה בתחרות. כן ירבו כמוכם בתחום. אושרי

lzm1

New member
אכן שרות לקוחות לדוגמא

נותן השרות נבחן תמיד בזמן אמת. אושרי ואייל -שני מתאמנים שלי הגיעו עם תקלות באופניים לדוכן של DAA ויצאו משם רק אחרי שהכל נפתר בצורה הטובה ביותר. תודה גדולה לצח שנתן את הגלגל האישי שלו לאייל (זה לא הפעם הראשונה שצח נותן גלגלים שלו ללקוח לפני תחרות-תשאלו את דנה הרמן) ובמיוחד לרון שתרם גם הוא גלגל למאמץ. כמאמן הידיעה שהמתאמנים מזנקים לתחרות מוכנים מבחינה טכנית מאוד עוזרת. תודה חברים

eyal32dror

New member
המון תודה גם ממני.....

אז ככה, מתחיל בהתנצלות שלקח לי כ"כ הרבה זמן להגיב - אבל בין המשך החופש לחזרה לשגרה בחברון, רק עכשיו התפנתי... רשימת התודות ה-ע-נ-ק-י-ת לאנשי DAA מתחילה במירקין שקיבל טלפון היסטרי ביום חמישי על עוד פנצ'ר ומיהר להרגיע, לצח גורן המלך שבנונשלנטיות תרם את גלגלו ולרון התותח שתרם גם אחד משלו (רק אחרי כמה דקות שהבנתי את המשמעות כמעט בלעתי את הלשון) ולשאר אנשי הצוות (מור, שאול, אוהד, מירב ודני) שעודדו בטירוף בזמן הריצה לשטח ההחלפה...... לכולכם - המון המון ת-ו-ד-ה על התמיכה והעזרה ועל כך שסייעתם להפוך את חווית "האולימפי הראשון" למושלמת.... נ.ב. - אם בתודות עסקינן, אז איך אפשר בלי תודה ע-נ-ק-י-ת גם לליאור ה- מאמן שהרבה בזכותו אני נמנה על המסיימים....... תודה, כן ירבו כמוכם!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה