תהל

chicka

New member
תהל ../images/Emo99.gif

אז במסגרת שבוע הגורמה-החלטנו לבדוק את תהל. משהו באוירה של המקום, גרם לי לנשק את המוץ שלי כל הערב ולחשוב על מה אני עושה לו כשאני חוזרת הביתה (לא משנה שנרדמנו איך שנכנסנו מרוב עייפות). הנרות, התמונות, השירות, הניחוחות. היה שווה כל רגע. קשה לי לדבר על האוכל, כי אני מוצאת את עצמי מריירת על המקלדת מרוב שהיה טעים. בראשונה - סלט קיסר (לאישה) וסינטה כבושה (לגבר) נו מה, חלוקה לא ברורה?
, אחד הדברים שמאד אהבתי בראשונות זה הגודל שלהם - כיאה למנה ראשונה, היא באמת הייתה בגודל "פותח תאבון" ולא "סותם את הקיבה". בשניה - מולים ברוטב דיאבולו (לאישה) וספריבס ברוטב ברביקיו תמרים (לגבר). אכלתי עם המזלג את הרוטב מרוב שהוא היה מושלם וליקקנו אצבעות למרות שכבר מזמן פינו לנו את הצלחות. לאחרונה - כאן הגיעה אכזבה קלה...לקחנו את הבראוניז שוקולד לבן שהיה די סטנדרטי והוספנו "מרק שוקולד" שטעמנו טובים ממנו. הטעם של השוקולד היה קצת מעורפל, לא ברור כ"כ...לא סיימנו את המנה. סה"כ במדד ההנאה והרעב שלנו-המסעדה מקבלת 8.8 שזה לכל הדעות, ציון מכובד ויפה.

meravbr

New member
נשמע טעים,

תפריט המבצע בהחלט מעורר תיאבון (למרות שקבענו עם חברים במקום אחר בהמשך השבוע, נקווה שיצליח...)

נשמע טוב ../images/Emo67.gif אבל משהו שם

לא מתחבר לי, בייחוד לאור הביקורת האחרונה. פעם אחת בצהרים (אמנם היה טעים) לארוחת טפאסים הספיקה לי.

למעלה