תדירות האכלה גבוהה ומשקל נמוך

klavtulit

New member
תדירות האכלה גבוהה ומשקל נמוך

בת השנה וחודשיים שלי שוקלת 8.5, לא עלתה בחודשיים האחרונים כלל. היתה תקופה ארוכה אחוזון 50, וכעת אחוזון 10. מה שמוזר הוא שהיא אוכלת הכל מהכל, ולא עושה בעיות מיוחדות. יש לציין שבן זוגי ואני רזים מטבענו. בנוסף, ויותר מטריד אותי, זה תדירות האכלה שלה. אני עובדת בבית, כך שנמצאת איתה כל היום, ופחות או יותר היא אוכלת כל שעה וחצי (!) כמויות קטנות. בבוקר (7.30) אוכלת דייסת שיבולת שועל בתוספת בננה וסילאן על בסיס חלב. לפני שנרדמת לשנת בוקר (9.00) יונקת. כשמתעוררת משנת הבוקר (10.30) ממשיכה את הדייסה. ב-11.30 אוכלת פרוסה עם טחינה. לפני שנרדמת שנצ (13.00) יונקת. כשמתעוררת (14.30) אוכלת מנה בשרית+תוספת. ב- 16.00 פרי. ב- 17.00 יונקת בדר"כ, אך לאחרונה התחלתי לתת חצי א. ערב. ב- 18.30 א. ערב, שלרב מורכבת מביצה+ירקות+ממרח. לפני השינה יונקת. יש לציין שכשהיא מחליטה שאינה רוצה עוד לאכול, זה מאד ברור. אותו הדבר כשהיא רוצה לאכול - היא מבקשת בצורה מאד ברורה. כשאני מנסה למשוך את תשומת לבה למשהו אחר, היא עומדת על שלה, ונרגעת רק אחרי שאוכלת משהו. אשמח לקבל חוות דעת מקצועית. תודה מראש.

klavtulit

New member
תוספת קטנה

תמיד היתה אוכלת בתדירות כזו. גם כשהיתה יונקת בלעדית וגם כשהתחילה מוצקים.

תדירות

כל עוד היא אוכלת בתדירות כזו היא לא תאכל ארוחות גדולות . בגילה הקיבה מאוד קטנה ולכן חשוב להקפיד על כך שלפחות שעתיים לפני ארוחה לא תאכל כלום, גם לא הנקה. מס' טיפים לי אליך: א. אין צורך ב-2 ארוחות כשמתעוררת משנת בוקר (10:30 ו-11:30) - אחדי לארוחה אחת כשנראה שהכי רעבה. ב. הורידי את ההנקה שאחרי הפרי ולפני ארוחת הערב על מנת שתגיע רעבה לארוחה. בהצלחה:)

למעלה