תגידו, מה עושים עם מתנות לפסח?

יעל 55

New member
תגידו, מה עושים עם מתנות לפסח?

כל שנה מחדש אני שוברת את הראש מה לקנות לאמא שלי לחג. השנה זה לשבור את הראש פעמיים כי אני רוצה לקנות מתנה גם לאמא של בעלי לא רוצה עוד קישוט לבית או כלי, בגדים לא בא בחשבון, תכשיט גם לא נראה לי מתאים, קרמים וסבונים יש לה בשפע מה נשאר?

Dulyi

New member
כרטיסים להופעה?

מה התקציב שלך? את יכולה לקנות משהו חוויתי, למשל כרטיסים להופעה או לסדנא שאולי תלכו כולכן, או אולי יום פינוק או הזמנה להרצאה שבנושא שמעניין.אותה.

Dulyi

New member
../images/Emo207.gif אתר לקניית שוברים?

כיון שבכלל שכחתי מהעניין והזכרת לי אותו כאן, החלטתי באמת לקנות שוברים לסדנת בישול לאמא שלי ואחותי. מישהו/י מכיר/ה אתר דרך הרשת שאפשר לקנות דרכו שוברים זולים יחסית? ('חבר' לא רלוונטי כי אמא שלי בטח כבר הזמינה את אלו של השנה).

maybesure

New member
פסח - חג של התחדשות

הכי נכון בעיני, כשלא יודעים מה לתת, זה לתת כרטיס זיכוי באחת הרשתות המספקות כרטיסים כאלו למתנות. רשתות הפארמים, איקאה, סטימצקי ועוד.. מאחר וזה חג האביב, אם יש גינה אפשר צמחיה רב שנתית לגינה, משהו שיישאר לתמיד. או עציץ לבית. בדרך כלל אני לא אוהבת לתת עציצים כמתנה מלבד בט"ו בשבט ובפסח שיש לצמחיה משמעות. אבל האמת.. גם אני לא יודעת מה לקנות לאמא שלי ופשוט מחכה שעד אגלה משהו שהיא באמת רוצה. אז אחרי החג. לא דחוף. בינתיים קניתי לעזרת, לאישלי ולבת. צריכה לחפש משהו לחבר של הבת ולבן. העיקר שיהיה חגשמח

Noich80

New member
ספרים רבותי ספרים!

או תקליטורים של מוסיקה, או כרטיסים להצגה או מופע, הזמנה למסעדה, מנוי למגזין (טוב זה לתקציב בשמיים)- זה בשליפה זריזה...

dify

New member
שני הסנטים שלי :)

אני באמת לא מבינה- אפילו מתוך מה שאת מתארת- בשביל מה? הרי באמת יש להן הכל, ומה שחשוב באמת הוא עצם תשומת הלב, אז אולי יהיה זה נכון יותר להביא כרטיס ברכה שכתוב בו טקסט מכל הלב, אפילו תעתיקי שיר או קטע מספר שמאד מדבר אליך. הרי עוד צלחת או עוד סבון לא ישנו לאף אחת מהן, אני מעריכה שיש להן את היכולת הכלכלית לקנות לעצמן בדיוק מה שהן אוהבות... ואם כבר בכל זאת מתנה- אז אני בעד משהו עם ערך מוסף- אולי חוג יצירה כלשהו, אולי סדנאת בישול/יצירה, אולי ספר שמתעסק בפיתוח האישיות או סדרת הרצאות/טיול באוטובוס המזמר (מתאים מאד לגיל מבוגר יותר), סדרה של קונצרטים (למשל של ד"ר אסתרית בלצן, שנותנת טעימות והיכרויות עם כל מיני תחומים וסגנונות ומאד מעניינת גם למי שלא מבין כלום בתחום, כמוני...)

תכיני סלסלה עם תוצרת בית - כלי גדול

ובתוכו ארוזים עוגיות/ריבות/ממרחים טובים - קנוי ברמה טובה או תוצרת בית . אפשר ארנק אפשר ספרים כרטיסים להופעה/סרט

למעלה