תגידו לי אתם רציניים?!?!

liron98

New member
תגידו לי אתם רציניים?!?!

אני קוראת פה כבר המון זמן וכל פעם אני רואה הודעות "איומים" של "אני לא הולך לראות יותר". חלק אני בטוחה שזה בגלל שהעיפו את המתחרה האהוב שלהם כי בלעדיו התוכנית כבר לא מעניינת אותם אבל החלק השני- שחושב שזה שהוא לא צופה בתוכנית זה עונש למפיקי הישרדות וערוץ 10 ושאולי זה "ילמד אותם לקח", אתם מדברים כ"כ בטיפשות ואני לא יכולה לראות את זה יותר ולשתוק... אתם חושבים שאם לא תצפו זה יתנקם בהם? אז אתם טועים. במדינה שלנו הרייטינג ממש לא נמדד עפ"י כל אחד ואחד מכם- אם הטלוויזיה שלכם פתוחה או לא. אתם לא מעניינים אף אחד!! את האיומים תשמרו לעצמכם כי זה לא מזיז ולא מפריע לאף אחד!! הרייטינג נמדד לפי מספר מסויים של משפחות, מכל מיני מגזרים שיכולים לייצג את כל האוכלוסיה. משפחות אלה נקראות ה"פיפל מיטר". אצל כל טלוויזיה במשפחה הזאת יש שלט מיוחד שכל פעם שהם צופים בערוץ ובתוכנית, ניתן למדוד את הרייטינג. כל עוד אין לכם שלט מיוחד ואתם לא מהמשפחות האלה- האיומים שלכם הורסים רק לכם. סליחה אם ההודעה נראת תוקפנית, זה לא אישי כלפי אף אחד... סתם רציתי לפקוח לכם את העיניים. שיהיה שבוע טוב

idanoosh17

New member
ההודעות האלה מגיעות מהעונה הראשונה...

"ההפקה מכורהההה" " הם שומרים על דן מנו" אי אפשר באמת להיגמל מהישרדות
גם אם הפסקת לראות את העונה- חייבים להמשיך בעונה הבאה

OOOO0

New member
תשמע, באמת הייתה ירידה גדולה ברייטינג

אחרי העונה הראשונה למרות שהעונה השנייה הייתה הרבה יותר טובה. אני כן חושבת שהרבה צופים התייאשו אחרי העונה הראשונה ובאמת הפסיקו לצפות.

mika32

New member
גם מי

שאומר שלא יצפה, אז הסקרנות תגרום לו בסוף כן לצפות.

למעלה