תגידו, חשבתם כבר למה להתחפש בפורים?

דנקי

New member
תגידו, חשבתם כבר למה להתחפש בפורים?

אני חשבתי להתחפש למישהי הארי פוטר, כמובן!(אם אני מעלה את זה בפורום הזה...) בכל אופן, יש לי משקפיים, ואני לא ממש יכולה להסתדר בלעדיהם, אז אני לא ממש יכולה להתחפש להרמיוני (למרות שרציתי), כי זה פשוט יהרוס את כל הטאצ' של התחפושת, ואז חשבתי על ריטה סקיטר... כי יש לה משקפיים... אז התגברתי על הקטע של זה שאף אחד לא יזהה את התחפושת כמו שיזהו את הרמיוני או משהו, אבל עדיין, גם אצל ריטה המשקפיים מאוד מיוחדות, ואני לא יכולה לוותר עליהן, אבל המשקפיים שלי רגילות, אז אי אפשר... בקיצור, אני שוברת את הראש למי מהארי פוטר להתחפש (לא לדמבלדור, כי הוא זכר, רק לנקבה אני רוצה להתחפש....), האם אתם יכולים לעזור לי?? הלפ!! או שאולי אתם מציעים לי לעזוב ת'קטע של הארי פוטר ואולי פשוט להתחפש למשהו מגניב כזה כמו רוקיסטית או משהו... אני יודעת? אז איך אני משיגה גיטרה?? (לאחי יש, אבל אם הוא יסכים לי לקחת אותה לבי"ס, אז העולם באמת התהפך...) ודרך אגב, אני עושה תחפושת מפורטת, אז אם אתם רוצים לשכנע אותי שאפשר לוותר על המשקפיים-נו ואיי!!! תודה מראש לעוזרים!! נ.ב. ויקי, אל תגידי לי שטעיתי ואני צריכה לרשום את זה בחברתי!! פליז!! |עוד שניה פורים ועוד אין לי תחפושת|!!

למעלה