תב"ע

רמי ג

New member
טוב אני

ישאל אותכם שאלה בנושא שאתם שולטים בו ומאוד בולט בפורום הזה ושמתי לב שכולכם אוהבים לענות ולשפוך את הידע העשיר שלכם כמה משלמים למתווך דמי תיווך ודרך אגב בפורומים אחרים ההתיחסות היתה יותר רצינית תודה רבה שלום ולא להתראות - ליצנים -

רמי ג

New member
תב"ע

שלום לכולם ברצוני ליזום תכנית בניין עיר על קרקע מנהל בתחום של קיבוץ. הבנתי שהתכנית היא בסמכות מחוזית. ברור לי שאצטרך להעזר באנשי מקצוע אך את הבדיקה הראשונית אני מעדיף לעשות לבד ושאלותי הם: מהם השלבים לביצוע תכנית כזאת ? אם מי מדברים קודם ? בהנחה שהקיבוץ מעוניין לקדם תכנית בדרך לועדה המחוזית צריך לעבור בועדה המקומית או להגיש תכנית ישר למחוזית ? איך המנהל קשור ? האם אני זקוק לאישורו לפני אישור הועדה המחוזית ?

יש אנשים שחושבים ...

שאנו כאן בפורום מקבלים משכורת ... שאנו חייבים להם משהו ... שאנו צריכים לדעת הכל ... שאנו מוכרחים להגיב מייד ... שאנו יודעים איך לפתור להם את כל הבעיות בחיים ... יש אנשים שחושבים ... שמאז שיש פורומים לא צריך יותר ללמוד לבד כלום ... שמאז שיש פורומים יש פיתרון לכל בעיה ... שמאז שיש פורומים יש תשובה לכל שאלה ... שאם הם לא קיבלו תשובה תוך 7 שעות אז אנו ליצנים ... אז שיחשבו ...

Alon P

New member
קצת הגזמתם לדעתי

אפשר לענות את אותו דבר קצת בעדינות יותר וקצת בסבלנות יותר.הציניות לא תואיל לאף אחד. תשובה כמו "הנושא מורכב מידי מכדי לענות בפורום" עם הפניה למקומות שאפשר להתחיל (כמו שמאי מקרקעין,עו"ד ,אדריכל וכו')יכולה להשיג את אותה תוצאה בלי להעליב ולהבריח אנשים מהפורום. לפני 10 שנים גם אני שאלתי שאלות כאלה ובזכות אנשים עם סבלנות אני יודע היום יותר. אני בטוח שאף אחד לא נולד מומחה לנדל"ן

לדעתי זה לא היה מוגזם

שום אדם רציני אינו נולד מומחה לכלום וגם לאחר שנחשב בעיני אחרים כמומחה הוא עדיין זקוק ללימוד ולהתעדכנות בחידושים בתחום בו הוא עוסק. וזה נכון במיוחד בנדל"ן אשר מושפע ומורכב מכל כך הרבה גורמים. בתחילה חשבתי גם אני לענות בתשובה דומה לזו שקיבל אחרי השאלה הזו אבל אני הייתי הולך לכיוון ניתוח לשינוי מין (נראה לי יותר ריווחי). וכאשר ראיתי את התשובה פשוט נהנתי לקרוא אתה חייכתי לעצמי והייתי מאוד מרוצה מהכותב האלמוני והייתי חייב להגיב כי זה אכן נכתב בעדינות לטעמי.

למעלה