תאמינו לי....

תאמינו לי....

הייתי קונס את כל ביתר בחודש משכורת... אשכרה גועל זו מילה יפה לעומת מה שהיה היום בנתניה..... חרם על ביתר בשבועייים הקרובים... שיZדיינו.....

duduamar

New member
באמת חבל...

תקציב כזה מנופח והם עושים כאלו שטויות... לדעתי ארדילס חרא של מאמן. אין לו שום קבלות. אז הוא היה אחלה שחקן, אז מה? שחקן טוב זה לא מאמן טוב. והארגנטינאי החדש הזה שהביאו נראה לי סתם טרבלמייקר... יש כ"כ פוטנציאל כאן... אסור לבזבז אותו!

יש להם אופי של לוזרים

בכלל, מאז אותו דאבל בשנות ה-90 זה לא זה. ייבנה ימק"א לאלתר. יוחזר אלי אוחנה. קבוצה זה אופי, לא רק סטארים. שחק אותה יא חרא.

איטלקיS

New member
ממש לא ברור מה שקורה שם!

במשפט אחד? לפי דעתי אין בעל הבית אין משמעת ואף אחד לא מפחד מאף אחד! מאוד מאוד מוזר שבן שושן לא פתח במשחק...אני כבר לא מדבר על אי שיתופו כן? עצוב לי , בהחלט עצוב. אבל אני אופטימי.. מה שבטווח, לפחות אפשר להתנחם ש-לנו חובבי הכדורגל הולכת להיות חתיכת עונה!! יאללה בית"ר!!

Purple Mushroom

New member
כמה ניגמר בית"ר בקופסא זוהר ?

שאלתי בבארבי , אף אחד לא ענה לי . אמיר אמר משהו על מקום שלישי ויאלה בית"ר ? היום הפועל תל אביב פוגשת את האלופה מכבי חיפה . מקווה להיכנס למקום של שניר לעשות הודעות . לפני השקיעה . יום טוב , אני אראה מהסלון , ניגמר לי כל הכסף כבר , לא יכול ללכת לבלומפילד . מקווה שיהיה כסף חודש הבא . יום טוב .

GREEN GRASS

New member
הפועל תל אביבVS מכבי חיפה 2:0 בבלומ

בבלומפילד . 2:0 להפועל תל אביב בבית . את קריאות האוהדים שמעתי מהשירותים , מחצית ראשונה לא ראיתי . בתחילת המחצית השניה , עליתי לגג , לראות את הפרוג'קטורים של בלומפליד . עד שהיתארגנתי . למחצית השניה בסלון , נהייתי רעב , היתפללתי לגול של מכבי חיפה שלא הגיע . הייתי רעב , הלכתי למטבח , לקחת פרוסת עוגה
. בום - ! דקה 50 ומשהו , ורמוט שם גול להפועל תל אביב . לא איבדתי את התקווה , שמתי בית הבובות (לא עזר , בקהילת בית הבובות בתפוז , הרוב אוהדי הפועל תל אביב , כניראה שמאלנים , אמר לי לפני שעה החבר הטלפוני) . היה איזה אוהד הפועל תל אביב אחד , שראיתי בבארבי במוצ"ש , שיכול להיות שראיתי אותו בשער 5 בבלומפילד דרך הטלויזיה . בקיצור , כל התפילות לא עזרו , הגנת ברזל יש להפועל תל אביב , מכבי חיפה ניסו לעשות משהו . אבל זה לא היה היום שלהם אתמול. לשביט אלימלך , השוער המצויין , לא היה באמת מבחן של ממש , גם לא במחצית השניה . הקבוצה הטובה ביותר בבלומפילד אתמול ניצחה . אני מוריד את הכובע בפני הפועל תל אביב . לקחתי את ההפסד קשה , קשה מאוד . הפסד שני לאלופה . ניגמר המחזור החמישי , יש עוד 28 מחזורים לסיום , והליגה עדיין לא התייצבה . לאירופאיות שלנו עדיין משחק אחד חסר , מכבי חיפה נגד בני יהודה . הפועל תל אביב נגד מכבי הרצליה , שניצחה את מכבי תל אביב . נקווה לטוב . האלופה הבאה , צריכה לפחות 20 ניצחונות . עד לפעם הבאה , גריני
. שעדיין לא עידכן את העולם שלו כניראה , לעונה הנוכחית .
. יום טוב
. שבוע טוב .
.

למעלה