שרשור
ותזכורת הצבעה על ההאדר

Red Hood

New member
הוכרזו הנבל/ים של The Flash - הסרט

אחרי שהיו המון ספקולציות לגביי האם סייבורג ישתף פעולה בסרט של הפלאש (אממ...לא ברור), מי תהיה אייריס ווסט (והוכרז שהיא תגולם על ידי קיירסי קלמונס), אבל בעיקר בעיקר עלו שאלות לגביי מי הנבל.

אז התשובה היא לא מי הנבל, אלא מי הנבלים.

The Rogues.

חבורת הנבלים, עם הכבוד, כוללת בד"כ את: Captain Cold, Heat Wave, Mirror Master, The Trickster, Pied Piper, The Top, ו-Captain Boomerang.

מי מהם יופיע בסרט (הימור בטוח הוא קפטן קולד, כמנהיג הצוות. בטח גם מירור מאסטר, והגיוני שגם קפטן בומרנג, איכשהו)? כמה מהם בכלל יופיעו בסרט (לא כולם, בטוח)? האם הפלאש יתמודד מולם לבד? האם נקבל הצצה למישהו בחליפה צהובה?

ומי יגלם אותם?

יש לנו שנה וחצי לגלות...

LeRanch

New member
זה פשוט הזוי

שכל הדמויות האלה עומדות להופיע במקביל גם בסדרה וגם בסרט, כשכולן יגולמו ע"י שחקנים שונים. אני לא מצליח להבין את ההיגיון שעומד מאחורי ההחלטה של DC לפצל את היקום הטלוויזיוני והקולנועי במקום שהם יהיו יקום אחד כמו בסרטים המוצלחים של MARVEL.

Red Hood

New member
מארבל זה אומנם אותו יקום

ואין כפילות של דמויות, אבל....אין קשר (חוץ מאזכורים קטנים פה ושם) בין היקום הטלוויזיוני לזה הקולנועי.

וחוץ מזה, ההחלטה לפצל את היקום הקולנועי מהיקום הטלוויזיוני נותנת הרבה יותר חופש פעולה לשניהם. לא כל דבר שקורה לסופרמן חייב להשפיע את אוליבר קווין של CW, ולהיפך. ככה ב-2 הסדרות אפשר להתמקד בעלילות שנבנות יותר לאורך זמן, עם תקציב יותר נמוך (בטלוויזיה) לעומת דברים יותר שונים וגדולים יותר, עם תקציב גדול הרבה יותר (בקולנוע).

זה לא אומר ש-DC קיבלו החלטה לא נכונה בנושא הזה, בניגוד למארבל, אלא שהם הולכים בדרך שונה. שזה מצוין. הם לא צריכים להיות כמו מארבל, ממש לא.

דווקא יש בזה משהו מאוד טוב

סדרות מארבל מאוד מוגבלות באילו דמויות מותר להם להשתמש בסדרות בגלל שהן מופיעות בסרטים או שמורות להופיע בסרטים.
למשל הקינגפין שהוא נבל טבעי של ספיידרמן כנראה לעולם לא יופיע בסרטי ספיידרמן. בסדרה ג'סיקה ג'ונס במקור תוכנן שהחברה הטובה שלה תהיה קארול דאנברס (קפטן מארבל) כמו שהיה בקומיקס, אבל זה בלתי אפשרי כי היא שמורה לסרטים. בסוכני שיל"ד נאלצים באופן קבוע להסתפק בנבלים דרגה ג' מבחינת מוכרות בגלל שהמוכרים שמורים לסרטים. אפילו את ניק פיורי, המנהל של שיל"ד שטבעי לחלוטין שנראה הרבה בסדרה שנקראת סוכני שיל"ד, ראינו רק פעמים בודדות.
&nbsp
לעומת זאת בהפלאש והחץ יכלו להביא את כל הנבלים הגדולים והכי פופולריים כמה שרוצים כי שום דבר לא נשמר לסרטים. בשלב זה בסדרות הarrow-verse הדבר היחידי כנראה מחוץ לתחום ההשגה שלהם זה באטמן ואנשיו (וזה בטח בגלל גות'האם ולא בגלל הסרטים).
&nbsp
&nbsp
אגב, המצב של שמירת השמות הגדולים לסרטים היה הרבה פחות בעייתי למארבל אם לא היה כזה הבדל תהומי חזק בהוליווד בין קולנוע וטלוויזיה בהרבה דרכים.
היה יכול להיות מגניב מאוד למשל אם היו שומרים את הופעת הבכורה של דמויות כמו ספיידרמן, קפטן אמריקה וקפטן מארבל לסרטים, אבל שאחר כך הם היו מופיעים הרבה כדמויות אורח בסדרות. למשל אם בכמה פרקים סוכני שיל"ד היו עובדים יחד עם ספיידרמן על לחימה באיזה פושע, או אם לוקי היה מופיע לכמה פרקים בג'סיקה ג'ונס כדי לעצבן אותה.
הבעיה הגדולה היא שיש כאלו הבדלים גדולים בין תעשיות הקולנוע והטלוויזיה מבחינת איך עושים דברים והמשכורות שזה כמעט בלתי אפשרי. והמפיקים האחראיים על זה (כמו קווין פייגי) גם אוהבים לשמור את זה נפרד.

Chandler Rulz

New member
מסכים. זה ממש מעצבן שממציאים תירוצים מטופשים להעדר דמויות

בגלל אילוצי IP וחוזים ושיט.

Chandler Rulz

New member
אני חושב שציינתי את זה פה כמה פעמים..

לא מפריע לי בכלל שהשחקנים שונים.
גם ההפרדה הזאת היא לדעתי טובה. ככה אין לחץ לראות את הסרטים כדי להבין את הסדרות והם לא נכנסים לפינות האלה בכלל..

didalf

Well-known member
ניק, ראיתי סינג סטריט בהמלצתך

סרט ממש חמוד
תודה

&nbsp
הבחורה ממש ממש יפה. והקטע שהיא הרבההה יותר יפה בקטעים שראו אותה בלי איפור ובלי תסרוקות מוזרות.
&nbsp
השירים שהם שרו בתור להקה אלה שירים מקוריים שנכתבו לסרט? הם ממש טובים. במיוחד בשביל להקה של ילדים בני 15. וגם איך שהם מופיעים כמו מקצוענים. לרגעים הוא הזכיר לי את אביב גפן

מעולה

הבחורה בהחלט יותר יפה בלי איפור והתסרוקות המוזרות.
במיוחד איך שהיא נראית בפעם הראשונה שרואים אותה. זה קשה היה לי לקבל שזאת אותה בחורה.
&nbsp
ממה שהבנתי השירים של הלהקה הם שירים מקוריים שנוצרו בשביל הסרט על ידי מלחינים וכותבי שירים מקצועיים.
&nbsp
אחד הדברים שאהבתי זה שהם לא עושים רושם מעולים, במיוחד בהתחלה. יש סרטים כאלו שמישהו מתחיל לשיר או לנגן והכל פשוט מושלם. אפילו בסוף הם מרגישים אמינים בתור ילדים שמנסים ומצליחים לא רע להראות מקצועיים ואמיתיים.
&nbsp
אגב, חיפשת סרטונים שקשורים לזה ביו-טיוב? (כמו שאת עושה תמיד עם סדרות)
השחקן הראשי נראה ממש שונה עכשיו. גם התבגר וגם שיער ארוך.

didalf

Well-known member
לא דווקא לא חיפשתי כלום

ווי איזה מוזר השיער שלו
זה שיר מהסרט? אני לא זוכרת אותו.
&nbsp
דווקא לדעתי מהתחלה הם היו ממש טובים בשביל להקת ילדים שהיום התחילה.
ובמיוחד איך שהם הפציצו בהופעה בסוף. אבל זה לא הפריע לי.
&nbsp
גם רציתי להגיד שלרגעים הוא הזכיר לי את התאומים מזאק וקודי. ולרגעים אחרים את הסולן של גרין דיי

אכן כן

שומעים גם מלא שירים אחרים ומוכרים משנות ה80, אבל בנוסף אליהם יש גם שירים מלאים. והם ממש טובים.

הזדמנות אחרונה להצביע בסבב הראשון על ההאדר

מחר אני אפרסם תוצאות ונעשה סבב שני לפי הבחירות.

רוזי וקיידי, עדי|נחש,| רעות, אפרת, שניר, תום, אילקו וכל מי שעוד מסתובב כאן...
עד מחר ב17:00 עדיין יש לכם הזדמנות לשלוח לי רשימה של דמויות (עד 10 אבל אפשר גם פחות) שהייתם רוצים לראות.
לדמות שאתם שמים בראש הרשימה זה יכול להיות הבדל בין לעבור לשלב הבא או לא.

didalf

Well-known member
זה לא יעזור לה אם אני היחידה שתבחר בבריאן

היא צריכה לחזק את הקול שלי.

didalf

Well-known member
אה חשבתי שזאת שגיאת הקלדה

מיקי יש לנו שיפ ניימ

ועדיין היא צריכה לחזק את קולנו
(אם מיקי בכלל בחרה בבריאן, אין לי מושג).

למעלה