שרשור קריאייטור הרשמי!!!!!!

Kfiriboy

New member
שרשור קריאייטור הרשמי!!!!!!

כל ההופעה הייתי על הגדר מול הבמה 2 מטר מהם וכל העצמות שלי מפורקות וכל השיערות שלי תלושות! אתן סיכום חביב אחרי מקלחת! שרשרו לפה את הכל

Bax

New member
../images/Emo24.gif

ללללאלאלאלאלאלאללאלא,למה דווקא בשיער
ספר ספר

Kfiriboy

New member
ככה זה.......

אנשים מחליטים "להתרפק" עליי....ואז אני לא יכול להזיז את הראש כי מצמידים לי את השיער לגב
איזה כאבים בקרקפת...

JamesH

New member
../images/Emo54.gif תן לי ת'שמות של כל מי

שנגע לך בקמוות המפוצלים ואני כבר אטפל בו. איך היה?

Kfiriboy

New member
נהנתי.....

עזבי שמות, אני לא יודע את שמותיהם, תבדקי את התמונות ממטאליסט הם בטח יופיעו שם. ותודה שאת דואגת לי

"כפיריבוי"...

אני מקווה שנהנית, סכם איך היה אחרי המקלחת...
אם תוכל, תטפל בויכוח של שלומי וסימי בשרשור של פרק 2 של השלאק שלאק... אני פשוט ממש לא יכול כרגע... אם לא תוכל לטפל אני כבר אטפל מחר...

יש לך מזל שאין לי זמן עכשיו אחרת...

החיוך הזה שלך (
) היה הופך לסמיילי : הזה -
(
)

Mena Rea

New member
אווווווווף

מה, היה ויכוח ואני פספסתי אותו? אפשר להחזיר את זה לאיזה רבע שעה כדי שמי שהיה בעבודה כל הלילה יוכל גם לצחוק

Kfiriboy

New member
נהנהנה

הגעתי לזירת האירוע בשעה 7 ורבע וזה היה בדיוק כשבנו את ה"תורות" והייתי ממש בין הראשונים בתור להכנס. אז חיכיתי וחיכיתי ואז הגיע הרגע בו נכנסים (בערך 8 ו-10 דקות). נכנסתי ואז התייצבתי ישר מול הבמה באמצע ועל הגדר וזה המקום בו אשאר ל-3 שעות של הנאה מרובה מלווה בכאב
. בהתחלה כל הקהל קפץ ובלאגנים והרגשתי כאילו 500 פילים מועכים אותי על הגדר וכל המעיכה המאסיבית נמשכה עד השיר PHOBIA בו אני מניח שהרבה התעייפו. היה רק איש אחד שהצליח לעבור את הגדרות ומיד זרקו אותו בחזרה על הקהל... ההופעה נגמרה במשהו כמו 11 ו-20.......... מאוד נהניתי וכולי הזעתי כמו סוס וכל מיני ונחשו מה- יש לי בוטלג

למעלה