שרשור צהריים לשירותכם

maxima

New member
כנראה כולם בשלאפשטונדה....../images/Emo13.gif

השתקפות מול ביתי

טרה10

New member
עשיתי טסט..לאוטו.

קודם הלכתי לטסט-שם אמרו לי מה לא בסדר-שתי גומיות-להחליף-אני דוקא חשבתי על דברים אחרים-אם הייתי מתקן אותם-או מחליף-הייתי מגיע למוסך פעמיים- וגם משלם פעמיים. ככה שילמתי 19 שקל על בדיקה חוזרת.

טרה10

New member
הטסטר נכנס לאוטו-

פעם ראשונה שראיתי דבר כזה.אמר לי להרים מכסה מנוע-ו"ניצל" את זה שיצאתי..והתיישב. כל הכבוד. בדק ידיות,פדלים.הוריד חלונות.הרים חלונות.מתגים. כל הכבוד. ככה צריך לבדוק.

emmy5

New member
בדיחה

אישה אחת מגיעה לכותל המערבי להתפלל כי בעלה מת. היא בוכה ובוכה עד 3 בלילה. פתאום היא נהיית צמאה מהבכי, אז היא מתחילה לחפש משהו לשתות. בטעות היא מגיעה לרובע הערבי. מגיעה לקיוסק ומבקשת משהו לשתות. שואל אותה המוכר: "בכית?" האישה: "כן, בעלי מת" המוכר שואל שוב: "בכית?" האישה: "כן אתה לא רואה??? העניים שלי אדומות המוכר מתעקש ושואל שוב: "בכית?" האישה: "אני אומרת לך שכן" אז המוכר מתעצבן: "גבירתי בכית או בקבוק???" מישהו יודע ערבית? בבקשה תרגום

המצב בצפון, ערב טוב, לכולם, אתמול

חזרנו מסוף שבוע ארוך בגליל המערבי,טיילנו גם למנרה. הכל היה שקט ופסטורלי. לפני שלוש שנים כשחזרנו בשעת הצהריים דרך חיפה היה הפצוץ הגדול במסעדה,אנחנו קבוצה של חברים נוסעים לאזור כל שנה ונהנים.

p a l o m a

New member
שאאללווום חברים, חזרתי../images/Emo24.gif../images/Emo20.gif

הייתי בחופש, באילת. היה בזמן ובמקום.... שמחה לראותכם.

p a l o m a

New member
מנורה ואורי מזל טוב, ושיהיה לכם עוד

הרבה הרבה שנים כיף ביחד. אמן.

p a l o m a

New member
היה אכן כיף. לא הייתי באילת ../images/Emo176.gif

8 (ש.מ.ו.נ.ה) שנים... ויש לומר העיר השתנתה, מאד יפה , נו, אתם הרי מכירים את אילת... מה יש לחדש?..
היה ממש "קפיצה קטנה לחו"ל".. אבל פה,ליד הבית.. שמחה לחזור הביתה. הכיאחי אני אוהבת שגרה.... ושכחתי איזה לחות פה אוףףףףףףףףףףף... לרגע לא הבנתי מה קורה.. ואאז נזכרתי...

למעלה