** שרשור לילה 2 היום ה100 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Droritt

Well-known member
מה תום אמר אחרי המשימה? ראיתי שכתבו שהוא אוכל סרטים על גל

meital38

Well-known member
מה תום אמר אחרי המשימה? ראיתי שכתבו שהוא אוכל סרטים על גל
הוא לא צריך להגיד בשביל שיראו שאכל סרטים. הקירבה לקארין אחרי המשימה, ארוחת הלילה, נקיון המטבח המשותף והמבט למיטה שלה ב 1:40 רק זה אומר הרבה אחרי ימים שלא התייחס אליה בכלל. סביר חהניח גם שקארין אמרה לו או לידו מה שאמרה לגוזי שגל התנהגה לא יפה )נדמה לי ששמעתי אפילו את המילה ברברית( הרי כשחזר השידור תום וקארין היו לבש בחדר סביר להניח שהיא שיתפה אותו בתחושות שלה

ariela1612

Well-known member
הוא לא צריך להגיד בשביל שיראו שאכל סרטים. הקירבה לקארין אחרי המשימה, ארוחת הלילה, נקיון המטבח המשותף והמבט למיטה שלה ב 1:40 רק זה אומר הרבה אחרי ימים שלא התייחס אליה בכלל. סביר חהניח גם שקארין אמרה לו או לידו מה שאמרה לגוזי שגל התנהגה לא יפה )נדמה לי ששמעתי אפילו את המילה ברברית( הרי כשחזר השידור תום וקארין היו לבש בחדר סביר להניח שהיא שיתפה אותו בתחושות שלה
למה ספקולציות? אנחנו לא יודעים מה היה ולמה שקארין תגיד לו משהו על גל? השיחות שלהם כבר לא מה שהיו פעם

Taltul63

Well-known member
מצטערת אבל ממש לא.
זה נשמע ממש סיפור בדיוני וצפיתי בהכל.
לא היה ולא נברא.
הוא מטורף על גל בקטע אחר.
יש כאן מלא סילופים.

מכורה וחבל

Well-known member
בחיי שאני תמיד "מחפשת" את תום...
אבל מה שכתבת פה זה כאילו תיאור תמונה
עם אינטרפרטציה ממש לא נכונה.

נתחיל בזה שתום שומר על קשר קונקרטי עם קארין כבר מספר ימים.
הוא לא ברוגז איתה, אבל לא מאפשר לה בכלל להיכנס איתו לשיחות.
אף אחד, ובטח לא קארין, תגיד לתום משהו רע על גל.
נכון שהיא נעל, אבל לא עד כדי כך.

מיק83

Well-known member
אני דווקא אשמח אם גוזי יקבל חסינות ...

האיש שרצה להיות ראש בית, אבל לא התאים לסביבה שיעשה תקציב ובטח שיהיה חסין... מקבל עוד סגירת מעגל.

נטשונת1234

Well-known member
ולגבי תום וכל הדיון פה על סרטים שהוא אכל- מע?
הוא אכן אכל לא מעט מהקערות מטבח בלילה, אבל איפה היה מובן שבכלל עובר עליו משהו? מה גם שזו היתה משימת משפט.. אם מוטרד- למה זו חייבת להיות גל ולא מה שקרה במשימה כולה? אולי מבואס מהחמישיות של אחרים, אולי מבואס שאחרים קיבלו יחס טוב יותר, אולי מבואס כי זה שהרימו לקארין דרך השיחה שלה על רמי עם לינור ותום- הרי שזה מוציא אותו רע כזה שצידד בו, אולי מבואס כי בצהריים נשברה תבנית ביצים שלמה! יש לו זכות לאכול סרטים כמו כולם, לפחות לא אילץ בתגובה את זהבה לשיר לו סשן דכאון ליד הבריכה.

Taltul63

Well-known member
ולגבי תום וכל הדיון פה על סרטים שהוא אכל- מע?
הוא אכן אכל לא מעט מהקערות מטבח בלילה, אבל איפה היה מובן שבכלל עובר עליו משהו? מה גם שזו היתה משימת משפט.. אם מוטרד- למה זו חייבת להיות גל ולא מה שקרה במשימה כולה? אולי מבואס מהחמישיות של אחרים, אולי מבואס שאחרים קיבלו יחס טוב יותר, אולי מבואס כי זה שהרימו לקארין דרך השיחה שלה על רמי עם לינור ותום- הרי שזה מוציא אותו רע כזה שצידד בו, אולי מבואס כי בצהריים נשברה תבנית ביצים שלמה! יש לו זכות לאכול סרטים כמו כולם, לפחות לא אילץ בתגובה את זהבה לשיר לו סשן דכאון ליד הבריכה.
בחיי שניסיתי להבין איך הגיעו למסקנה הזאת ולא הצלחתי להבין.
צפיתי ולא ראיתי שום דבר חריג.

מצב
הנושא נעול.
למעלה