שרשור טורים ליום שלישי

sharon29kung

New member
טור

גרייס איילנד 1.5 רקס הירביין(+1) 2 --- יחס 1.55 ויטסה יחס 1.6 טוטנהאם 2.05 וויגאן 3.65 פולהאם 1.95 20= 1086 ש"ח

ALON KING1

New member
למה היחס של וויגן כזה גבוה

היא יותר טובה ווסטהאם זאת מתנה לדעתכם?

pralia28

New member
ווסטהאם מצויינת בבית, וויגאן

אמנם בתקופה טובה אבל קשה להגיש שהיא יותר טובה מווסטהאם, משחק של תיקו קלאסי לדעתי

davizt

New member
טור שלי

אנדר/אובר 24-26 - סהכ שערי מחזור 19 X ווסט ברומיץ - טוטנהאם 2 ווסטהאם - וויגאן X אברטון - ליברפול 2 4\3 סכום זכייה ₪ 814.50

Avior1

New member
מה דעתכם../images/Emo35.gif

אני ישלח שלוש טורים טור ראשון: אייאקס - כרוניגן (1) ארסנל - פורסמות' (1) ניוקאסל - צ'רלטון (1) ווסט ברומיץ' - טוטנהאם (1) 20------>139 טור שני: אייאקס - כרוניגן (1) ארסנל - פורסמות' (1) ניוקאסל - צ'רלטון (1) ווסט ברומיץ' - טוטנהאם (X) 10------>66 טור שלישי: אייאקס - כרוניגן (1) ארסנל - פורסמות' (1) ניוקאסל - צ'רלטון (1) ווסט ברומיץ' - טוטנהאם (2) 10------>48 יש סיכויים? תגידו לי עם הבאנקרים שלי טובים או את מי לשנות?

Reign Of Chaos

New member
לא הבנתי את הקטע הזה של טוטנהאם

למה שמת את כל האפשרויות? 1) זה מתוכנן שאם תעשה מהלך כזה, רק אתה תפסיד 2) טוטנהאם מנצחת 3) לדעתי יהיה בניוקאסל תיקו, הם לוזרים.

ALON KING1

New member
איך הטור ליום רביעי

ליברפול טוטנהם ווטפורד מנצ'סטר יונייטד צ'לסי איך זה ?

zagori

New member
אחריי שבולטון שחטו אותי אתמול הטור

של היום הולך ככה אנדר אובר שערים רודה דן האג 1 איאקס 1 יוניטד 2 50 שקל=170 יש עליי כזה נאחס חייב זכייה דחוף

ALON KING1

New member
מה אתם אומרים?

יונייטד טוטנהאם ווטפורד שפילד יונייטד שערים - רדינג- לסטר X ליברפול יאלה הלווי זוכה מה אתם אומריפ

Avior1

New member
לא שאני מבין אבל נראה טוב..

מה עם שלי? גרייס - קאנבי (1) אנדר/אובר 3 (1) שערים ויסטה/נאק (X) וגם זה קריית אתא - בני לוד (2) רודה - דן האג (1) ר.ק.ס - הירנביין+1 (2) ויסטה - נאק (1) אייאקס - כרוניגן (1) יש מצב אחד מהם זוכה?

ExsoTic Cop

New member
טור שאני חושב לשלוח

כן חזרתי להמר אחרי הפסקת ריענון של שבועיים.. http://www.toto.org.il/ShowLineTicket.asp?orderid=1132578&uid=12540 +גיבוי שיחזיר השקעה של ליברפול בגול היחס על ליברפול במעל גול מדהים ואברטון חוטפת בצרורות. היחסים אגב בעולם על ליברפול בצניחה,ועל ליברפול במעל גול כנ"ל נמוכים בהרבה מהווינר.. בהצלחה לכולם..

pure shooter

New member
נדב שמח שחזרת,אבל תקשיב!!

אם כל הכבוד לליברפול שהיא אהבת חיי ואני מאוד מקווה שהם ינצחו זה בכל זאת דרבי!! והשנאה בין המועדונים היא מטורפת , אז לדרבי חוקים משלו!! (אמן שלא)

ExsoTic Cop

New member
נראה לי ליברפול יקחו בקלות..

בכל מקרה חשבתי על טור אחר מעניין תראה כמה הודעות למטה.

Burger4

New member
יופי שחזרת

אולי אני אעתיק ממך איזהשהוא טור, אם תהיה לך המלצה על טור ישיר זה יהיה טוב (אני שם סכומי ניחוש נמוכים אבל לא אכפת לי על יחס 5 העיקר שיהיה זוכה)

31אלון

New member
אקזוטיא אהבתי את הטור אולי אאמץ

אותו בשינוי אחד צלסי במקום פיינורד.

למעלה