שרשור חלומות יום ראשון

kikona126

New member
אופס...

התחלתי לכתוב משפט ולא סיימתי... שירי מגירה - כי אנחנו בעצם שומרים על הדברים כדי שלא יראו אותם, כדי שלא יקחו אותם ואולי ילעגו... וכאן המכונית נמצאת בתוך המגירה...

רשף כשף

New member
שירי מגירה- מתחבר לשיר שהבאתי..

המכונית היא דרך אישית. דרך גנוזה במגירה שבה מחביאים דברים, סודות ודברים אישיים שצריך לשמור עליהם (יש שומר בחלום). רינת, מה הרעיון הזה שאת שומרת בסוד? אולי כדאי להוציא דברים לאור?

kikona126

New member
על זה לא חשבתי...

בגיל 4 חודשים כבר יודעים? רינת תוסיפי גם את זה לפירוש למטה...

רינתפ

New member
בנות אתן מדהימות!../images/Emo24.gif

אני חייבת לציין שלחלום הזה לא היה לי קצה קוצו של רעיון לפירוש וע"פ מה שכתבן אני מסכמת: החלום בא לחזק את ההחלטה לשמור בסוד את מין העובר כי כמו שקיקי כתבה 'מתנות לא פותחים לפני יום ההולדת'. לסביבה (בעיקר חברים, כי המשפחה קיבלה זאת בהבנה) מאוד קשה לקבל זאת, זאת כנראה הדרך האישית שלי/שלנו. לא ניסיתי לפענח לבד את האולטסאונד, אבל מעניין שכתבת זאת כי ביום שישי או שבת חשבתי על זה שאולי העתיד כשאני אסתכל באולטרסאונד אני פתאום אראה... אבל נראה לי שאמא לא צריכה אולטרסאונד כדי לדעת מה יש לה. וחוץ מזה יש רק שתי אפשריות!

kikona126

New member
מגיע לך ../images/Emo106.gif

אם הייתי יודעת שאת לא רוצה לדעת את מין העובר, הייתי מפרשת לך את זה מהתחלה... אבל החוסר בפרט הזה הקשה על הפירוש שלי, שמתי לב שחסר שם משהו... ולא הצלחתי לקשר את הדברים אחרת... את האמת שעל זה שלא הבאת לי פרטים מלאים אני צריכה לקחת את הגביע... אבל רשף לא מרשה... אז תשארי עם הגביע! (הוא מגיע לך ובצדק! אמרתי שאם תפרשי עם ההכוונה תקבלי אותו!)

רשף כשף

New member
אוקיי הנה התשובה שלי

1. זכרתי שהם לא רוצים לדעת את מין העובר 2. הבנתי שמדובר בסוד 3. הצלחתי לקשר את זה לסוד משכנע?

kikona126

New member
את ממש רוצה גביע אה?

אז את יודעת מה? לא משכנע אותי! תני עוד סיבה ואז תקבלי...

רשף כשף

New member
אהמ....

טוב סיבה אחרונה: תחפשי את המשפט "ותינוק בחיק האם" שכתבתי בהודעה הראשונה על החלום הזה.

kikona126

New member
באמת מגיע לך ../images/Emo106.gif ../images/Emo24.gif

גם אני רוצה אחד. אפשר?

רינתפ

New member
../images/Emo45.gifבטח שמגיע../images/Emo99.gif

גם לך וגם לקיקי. רשף סחתן על הקישור לשיר עם המעיל (איך את מוצאת את כל הקישורים הללו) וקיקי- "שירי מגירה" לא היתי חושבת על זה בחיים בעיקר בגלל שכל נושא המגרה נראה לי שולי ביחס למעיל. רוצות לשמוע עוד משהו- כתבתי שהמכונית המוסתרת היתה
יקרה, נכון? ורשף כתבה שהמכונית זאת אני והדרך האישית שלי. ומה שבעלי אומר בעלי (בלי שהוא שמע על החלום או על הפירושים) היא שאני נסיכה (מפונקת) והאישה היחידה שהוא מכיר שהולכת רק לרופאים פרטיים שנחשבים הכי... יוקרה לא? (מזל שהמושלם משתתף
) לילה טוב!

kikona126

New member
רגע אז זה אומר שלרשף ולי יש עוד

השבוע? זאת אומרת שלשתינו יש שני
?

למעלה