שרשור השאלה הקטנה

מישו מתכנן להיות בטאבו טיוסדייי ??

כי יש סיכוי שאני אהיה שם ואני רוצה לברר שאני אלך להופעה עם עוד אנשים ולברר על כרטיסים וכו'... תודה !!

h a r r y4

New member
שרשור השאלה הקטנה לא נמצא

כבר מאתמול, אז אני אשרשר לכאן שאלה, וכשיפתח שש"ק המנהלים יעבירו לשם. אז השאלה היא: AJPW מה זה? זה איזה ארגון היאבקות? כי הבנתי שהדאדליז הופיעו שם.. קצת פרטים אם אפשר, תודה וסליחה.

שרשור השאלה הקטנה

כל בקשה ושאלה שיש לכם תשרשרו לכאן כל השאר יימחק.. בלה בלה בלה בלה..

chris benoit1

New member
נצ"לש שאלה

בטאבו טיוסדיי הקהל בוחר את היריבים של המתאבקים או את סוגי הקרבות?

למרות שאמרתי תודה מראש אני בכל זאת

מנומס..תודה

h a r r y4

New member
תודה רבה. מישהו פה צופה בארגון הזה?

יש שם דברים שונים ששווים צפייה מארגוני אינדיז אמריקאים? והאירוע הזה שהדאדליז היו בו שווה? כי אני שוקל להביא אותו מהדודים מיפן

Kuroi Tenshi

New member
לעיתים.

אול ג'פאן נחשב בשנות ה-90' לארגון הטוב ביותר אי פעם, אבל הפיצול ב-2000 כמעט שבר אותו. הבוקר כיום הוא קייג'י מוטו (הגרייט מוטה), והוא זה שבנה מחדש את הארגון בעצם למה שהוא כיום (שזה אומנם לא מה שהוא היה בשנות ה-90, עם הקלאסיקות של מיסאווה/קוואדה ושות', אבל זה הרבה יותר ממה שרבים האמינו שיצא מהארגון אחרי הפיצול). רק משמות שאוהד רסלינג אמריקני יכיר, יש לך באירוע הזה את הדאדליז, את ג'מאל, איי-טריין, צ'אק פלומבו וג'וני סטמבולי, מוטו עצמו ואבסאן (תחת השם קיקוטארו, אין לי מושג אם הוא עם/בלי התלבושת). אני חושב שכדאי לך לנסות את זה לפחות כמשהו חד פעמי.

yauli747

New member
נצל"ש שאלה על אבסאן קיקטוארו

הוא נחשב למתאבק טוב?יצא לי לראות רק 2 קרבות שלו (אחד בLIVE) וזה היה קרבות קומאים ואני לא זוכר אם בתור מתאבק הוא בכלל הרשים אותי... הוא מתאבק קומי נטו? הוא מתאבק טוב?

OmriIchi

New member
הייתי שמח להוסיף עוד ממה שחן אמר...

אבל זה לא הזמן להרצאה. הדבר היחידי שאני יכול להגיד לך זה שאול ג'אפאן זה באמת האירגון הכי טוב בהיסטוריה של האבקות מקצועית, ואם אתה מוצא רק משהו קטן אפילו בין השנים 1990 ל-1998 שהדודים יכולים להביא לך, זה כמעט 99 אחוז מהזמן חובה לצפיה.

h a r r y4

New member
תודה רבה לשניכם

אני בהחלט אדאג להביא את האירוע הזה שקראתי שהדאדליז היו בו, גם בגלל ההמלצות שלכם, וגם בגלל שאני מארק של הדאדליז. אגב- מה עם ספייק דאדלי?

Christian930

New member
כן ... כמה מהם

כמה מהם כבר נקבעים , וכמה מהם נקבעים והקהל בוחר את סוג הקרב.

1000omri1000

New member
גם וגם

ה-WWE נותנים לך מה לבחור, אתה אמור להצביע לפי האפשרויות שיש, בחלק זה מי המשתתפים ובחלק זה סוג הקרב ועוד כל מיני.

BLidor

New member
גם וגם

בשנה שעברה בחרו נשק לקרב בין קיין וסניצקי וגם בחרו את שלטון להתאבק נגד ג'ריקו על הIC.

moshizem

New member
בקשר לבחירה

האם הקהל באמת בוחר את הדברים הללו או שנותנים כאילו לקהל לבחור ומוחלט מראש הכל

למעלה