שרשור הפרגון למחנכת כבר לא קופץ

שרשור הפרגון למחנכת כבר לא קופץ../images/Emo9.gif

אז אני בכל זאת אפתח הודעה חדשה
אתמול סוף סוף נתקלנו בה ברחוב ליד ביה"ס, והיא הייתה מקסימה. הילד שלי רק לעברה בהתלהבות ומיהר לספר לה דחוף דחוף לאן הוא הולך. מאחר והוא לא הטיפוס של חובבי הגננות/מורות - בן טיפוסי, שובב ויודע שכדאי להשמר הרחק מהרשויות
- הופתעתי ממש. איך זה יכול להיות שתוך שבועיים הוא מרגיש כל כך חופשי איתה היא גם נגשה אליי לפני שאני הספקתי, וישר דיווחה על ההקדמות שלו, איך הוא מסתדר (ממש טוב מסתבר
), על מה כדאי לעבוד יותר בבית. מה גם שיום לפני כתבתי לה במחברת קשר (הייתי צריכה לדעת מי עוד נולד בחודש שלו), והיא לא התעלמה, הגיבה כבר באותו היום ובצורה מאוד חביבה (ציירה פרצוף מחייך ליד המכתב, ואני בדיוק התלוננתי לחברה שמוזר לי לכתוב משהו ידנית וחסרים לי האיקונים
) בקיצור, אני מאוד שמחה להצטרף למרוצי המורות/מחנכות

hilush5

New member
מוסיפה פירגון

אתמול בלילה שלחתי מייל למחנכת לגבי ה"כיסאות המוסיקליים" של הילדה, כל כמה ימים עוברת מקום. להפתעתי היא השיבה ב 12 בלילה
, והרי תשובתה: "ראשית- אל דאגה,השינוייםבמקומות הישיבה בכתה מאוד מקובלים במהלך השנה והם משרתים צרכים שונים. המעברים של XX לא קורים בגללה. ילדות כמו שי תורמות מעצמן לחברים. היא ילדה רצינית וקשובה .אני יכולה לומר שבשלב ראשוני זה ניכר כי היא מיומנת - תורמת למפגשי המליאה, ומגלה אחריות בביצוע המשימות. נשתמע," איזה כיף !!

מפרגנת בשמחה- המורה מוצאת חן בעיני ../images/Emo13.gif

מורה מנוסה, נעימה וסמכותית. הורים ותיקים אומרים עליה שהיא יודעת ללמד, מכינה את הילדים נהדר לקראת השנים הבאות אם זה בהרגלי למידה, כיבוד סמכות ועוד.בינתיים שמחתי לראות שהיא לוקחת אחריות על מה שקורה בכיתה, מתמודדת עם הילדים יפה ולא מגלגלת בעיות משמעת לפתחם של ההורים. הבוקר היא שיתפה אותי במה שקורה עם זיו, הוא קצת משועמם מהחומר הנלמד (הילד קורא שוטף) ולכן מפטפט, אבל הדגישה שהיא רק משתפת אותי ובכוונתה לקדם אותו עפ"י רמתו בהקדם. אהבתי. בכלל, בינתיים אני מרוצה מהתנהלות בית הספר ומהיחס לכיתות א'. אמנם ישנן בעיות בהפסקה, הקטנים עדיין לא מוצאים את עצמם, אבל בכל פניה שלנו למנהלת נמצא פתרון וראיתי שהרוב מיושם. יפה לא?

dor and more

New member
אני לא יודעת אם אתם זוכרים,

אבל אצלי זאת המורה שאמרה לי שהילדה "עצלה" שהיא הייתה עםאנטיביוטיקהוהפסידה 5 ימים לימודים בשבוע הראשון ...? התקשרתי אליה לפני יומיים ושמעתי רק דברים טובים וכנים אז הילדה נכנסה למסלול לגמרי, המורה לא טיפוס שיטייח דברים- היא מאד מרוצה ממנה היא אמרה שרואים שהיא טיפוס משקיע והיא באמת לומדת מצוין , היא אומרת שיש לה בעיה קצת עם "לא בא לי ללמוד" אבל זה משהו שהיא לא דואגת לגביו - הבהרתי לה שהבת שלי מאד מאד מסגרתית- להסביר לה ש"צריך" די משכנע אותה. היא אמרה שהיא גם מגיבה בדרמתיות אם קיבלה מכה או משהו- אבל היא אומרת שהילדה כבר קלטה מהחברות שזה סתם מביש אותה. בקיצור אני מרוצה מאד מההתאקלמות שלה.

אמנם לא פירגון למחנכת, אבל משהוא טוב ../images/Emo9.gif

היום עברתי בעיר והחלטתי לבקר בהפתעה בבית הספר (אחת הפריווילגיות של לא לעבוד מחוץ לבית). הגעתי בדיוק בזמן ההפסקה, נכנסתי ובדיוק יצאה לקראתי הבת בכיתה א', יד ביד עם אחד החברים מהכיתה ומצידה השני עוד ילדה, כולה מלאת אושר. "אמא, מה את עושה פה?" "באתי להגיד שלום" "אה, שלום" והלכה לשחק.
אחרי כן, היא חיפשה אותי בכיתה של הגדולה רק כדי להגיד לי איפה היא משחקת שאני אגיד לה שלום לפני שאני הולכת הביתה. יצאתי מבית הספר מרחפת חצי מטר מעל הקרקע מרוב אושר. מגיע לנו לפעמים ימים טובים

בהחלט סיבה טובה לרחף מאושר ../images/Emo9.gif

גם אני מגורשת מבית הספר- אסור לי ללוות אותו בבוקר ובצהריים אני מחכה ע"י השער........נראה שטוב לו.

למעלה