שרשור המלצות ליום שני

הימור נחמד, רובסון (סיבוב ראשון רולאן גארוס)

בקצרה: ווזניאקי לא ניצחה מאז צ'רלסטון משחק על חימר, וגם זה היה נדש Silvia Soler-Espinosa מקום 63 בעולם. עונת חימר זוועתית והרבה נקודות להגן עליהם מחר, וזה אומר לחץ כי מצפים ממני לעבור סוף סוף שבוע (ציפוף לדעתי אחרי ה4 טורינירים האחרונים לא מצפים
לכלום ממנה), מאזן כללי של 5 הפסדים מול 2 נצחונות שאחד מהם היה בגלל ששחקנית פרשה לפני שהמשחק התחיל. מאזן חימר רע מאד בכל קנה מידה גם לשחקנית במיקום 100 בעולם, בטח לווניזיאקי. רובסון מנגד אחרי עונת חימר לא רעה, שכוללת ניצחון של וונוס ועל אגנסטה רדווסקה. כל ההפסדים שלה לשחקניות הרבה יותר מנוסות וטובות ממנה ולא סתם מדורגות הרבה מעליה. זאת שנת הפריצה של רובסון וכמו שאני רואה את זה ווזניאקי עושה בנג'י בלי מצנח ולמרבה ההפתעה מתרסקת להוציא הבלחה במיאמי נדמה לי, רובסון עטשה עונה נחמדה מאד ויש לה רק מה להרוויח ברולאן גארוס. כולם מכירים את ווזניאקי, היא תקועה עם משחק הגנתי מדי שלא ממש עובד לה, גם רובסון מכירה אותה. כל שחקנית שיודעת לתת גרופשוט פשוט ושמה לב לחוסר הביטחון המופגן של ווזניאקי מנצחת אותה בחודש האחרון אין סיבה שמחר זה יהיה שונה. ווזניאקי קיבלה את ההגרלה הכי קשה ששחקניות מדורגות יכולות לקבל, היא מפסידה מחר. זאת דעתי. לא מוצא חן בעניכם תתעלמו ממנה. אל תפרגנו בבקשה כי זה לא מה שאני מחפש. אני לא מחפש צומי אני מחפש שיכבדו אחד את השני, ואין את זה פה כבר תקופה ארוכה (ולא מדבר על עצמי, אני עם איך שאני ממליץ בזמן האחרון אני פוגע הכל הפוך).

NENI5

New member
אנדר אובר פאלאס ווטופורד?

משום מה רוב האתרים האובר 4 גולים הולך ויורד אתר אחד מיי בט אפילו נמוך יותר נראה לי קצת. מוזר , בהנחה שזהו משחק עלייה .

amirra2

New member
רדוואנסקה (6.5-)

ההבדלים בין השחקניות תהומיים. הייתי קובע ליין של 7.5/8+ לפאר.

שחקנית שלא זוכרת איך נראה ניצחון

מו שחקנית שהיתה בעליה עד פני חצי שנה ומאז הביקור האחרון שלה באילת דיי תקועה (גם הפרצוף שלה תקוע כזה, והיא כל הזמן מצוברחת כזאת ונראה שהיא סובלת מהטניס בזמן האחרון). אם לא ההפסד המפתיע שלה באחד הסיבובים המוקדמים לרובסון (איך הכל חוזר אליה) לא זוכר אם זה היה רומא או מדריד בכל מקרה טורניר יחסית גדול, ליין היה כנראה יותר גבוהה. בכל מקרה זאת שחקנית חימר רעה מול שחקנית רעה באופן כללי. הליין מוצדק. שחר עם הניסיון שלה יכולה לעשות הרבה צרות לכל שחקנית (סרינה גם אחלה ממנה מרור בכמ טורנירים אבל זה היה עבר רחוק). מה גם שכנראה זה הטורניר הגדול האחרון שלה לזמן הקרוב אלה אם משהו ישתנה והיא תתן את הכל כדי שיהיה לה צאנס לעבור תמשחק היום.
לקחתי 2-0 רדווסאקה וכמה שאני חושב על זה אני פחת ופחות סגור על זה.

טורניר אחרון של שחר בזמן הקרוב

היא צונחת לאזור ה150 בעולם ובלי WC יהיה לה קשה להכנס אפילו למוקדמות של טורנירי פרמייר, וגם בטורנירי ג"ס היא לא תהיה מדורגת במוקדמות מה שיכול להביא לה הגרלות לא קלות בכלל.

Alpha62

New member
רדוונסקה מאד גבולי והיחס לא שווה בווינר

ולראייה -6.5 מקבל 1.7 ועד 2.2 באתרים ברשת.ההימור היה טוב אם רדוונסקה היתה בכושר שיא,היא לא בכושר וההפרש לא יישחק תפקיד עבורה בניצחון ומעבר לשלב הבא.חימר אינו משטח אהוב עליה מנגד שחר על חימר יחסית לא רעה ויכולה להוציא 3 נקודות למערכה בל נישכח ששחר ניצחה את רדוונסקה בעבר הרחוק שלוש פעמים.

מזל טוב, נתפס בקלות, שחר התפרקה סופית

מקווה שאחרי הצניחה בדירוג שתגיע בשני עוד שבועיים ששחר תדע ללכת לטורנירים קטנים לאסוף נקודות ולחזור למה שהיתה. בטורנירים גדולים היא לא תופיע בזמן הקרוב אם לא תקבל WC.

Alpha62

New member
כל מה שכתבת אמת אבל הערך ברשת כעת על הדנית

אני לקחתי את הדנית ביחס 2.15 ברשת- ביחס כזה אני הולך איתה.

Alpha62

New member
הדנית מטיילת כמו בימיה הטובים .

ביחס שהוצע עליה ברשת לדעתי פשוט היה חובה.

alextalgin123

New member
2 המלצות.

אחרי שיטוטים ברשת והוספת דעה אישית זה מה שמצאתי להיום:

משחק 12 - זחלאבובה - יאבאנובסקי
הסימון- 2.
נובסקי מדורגת 44, זחלאבובה 134 ובת 27. זאת אומרת הקריירה שלה לא להיט והיא מדשדשת במאיה השניה. נובסקי לא אמורה להיות אנדרדוג (יחסי רשת). נובסקי שחקנית אגרסיבית מאוד עם עוצמות חזקות בחבטות, ולכן זה מתבטא ברצון לגמור נקודות מהר ומוביל לטעיות לא מחויבות.אבל אני מאמין היום היא תבוא טיפה יותר מרוכזת ובעזרת משחק אגרסיבי ומחושב תנצח את המשחק ותעלה לסיבוב הבא.

ראמוס- יאנוביץ'
סימון -2
פשוט לא רואה את יאנוביץ' מפסיד סיבוב ראשון לראמוס. ראמוס שחקן חימר נחמד+, אבל לא יציב, משחק אחד מנצח שחקן טוב ומשחק אחרי מפסיד עם החטאות מטורפות. יאנוביץ' שחקן יציב שנמצא באזור הטופ כבר תקופה ומאמין שהוא יעלה לסיבוב הבא.אפשר לסגור טופס בעזרת

משחק 11 (טורו פלורס נגד גלושקו).בהצלחה.
אני גם מסכים עם חנבוב בקשר לרובסון.

shimon148

New member
הימור טניס מומלץ להיום

טורו פלורס-גלושקו-= יש בויקטור 2-0 לטורו פלורס במערכות בייחס 1.61 להיתפס .גלושקו זה טורניר ראשון שלה ברולאן גרוס והשחקנית מולה היא טובה על חימר ואנחנו הישראלים על חימר טובים רק בלידרוך עליו אבל לשחק זה לא לנו

shimon148

New member
שאלה חשובה חשובה חשובה חשובה בקשר לויקטור

אחים שלי חבר שלי שמשחק בויקטור צאנדלר כבר כמה שנים זכה בסוף העונה הנוכחית בכ 11000 דולר שהלך בהמלצתי על אלופות מכבי תל אביב ,באיירן מינכן,יובנטוס,ברצלונה .הבעיה היא שהוא לא רשום בחשבונו אלא חברתו שגרה איתו רשומה בחשבון בויקטור ועד היום שהוא הפקיד לא היתה שום בעיה ולא אמרו לו על זה כלום אבל עכשיו שכבר זכה בסכום יפה כבר עושים לו בעיה גדולה ובאותו יום שניכנסה הזכייה מיד סגרו לו את החשבון ולא נתנו לו לא לשחק ולא לימשוך הכסף.הוא ניסה כמה פעמים לדבר איתם אבל תשובתם היא חד משמעית העברנו את זה למחלקת הבטחה וזה יקח 45 ימים עד שתקבל תשובה מה עשינו עים חשבונך.פה רציתי את עזרתכם האים מישהו שמע על מיקרה כזה והאים הוא יקבל את כסף הזכייה או שהוא יכול לישכוח מיזה ?
בבקשה אני חייב את תשובתכם זה מאוד חשוב

w i n n e r r r

New member
אני נמצא בדיוק באותו מצב רק

שבאמת לא עשיתי כלום שהוא לא תקין או לא חוקי הם חבורה של גנבים רמאים עדיף להמר במועצה ואני לא ציני בכלל אם הייתי יודע שככה הם מתנהלים בחיים לא הייתי מפקיד לשם.

w i n n e r r r

New member
יש אפשרות להתלונן לsbr

זה מה שאני יעשה במידה ויחליטו לא לשלם לי מה שמגיע לי.

johnnydo

New member
למה לדעתך הווינר נותן משחקים כסינגל וחלק לא ?

התשובה פשוטה איפה שהם חושבים שיילכו עם השם המוכר והפייבוריט וייפלו.תראה גם למשל פנטה-פליפקנס זה לא סינגל ותראה היחס בעולם כרגע 1.6 ובווינר 1.5 לא יותר משתלם.טור להיום רמת ביטחון 7.פנאטה,פרזיסזני,ברלוק-אגב אני מאמין שווזניאקי תפסיד שארפובה לא תעמוד בליין אבל לא נוגע גסקה לא יעמוד בליין ישולב בטור וברטל או מקארובה יפתיעו.אה וראמוס יאנוביץ הערך פה רק על ראמוס ומשחק על הנייר 50-50 אני לא נוגע אבל רק שתדעו

מכבי -10 ג'יימס -1

**קודם תודה על הפירגונים מאתמול.
אני עדיין ממתין למכבי -9 קצת מוזר לי שלא זז אבל נתחיל עם מינוס 10 בהמלצה בלבד ונחכה ל 9 .
למה מכבי מעל הליין?
1.ירושלים מגיעה לסדרה כשהיא עייפה מאוד ואילו למכבי היו 11 ימי להתכונן למשחק שמתוכם 3 ימים עם ידיעה מי היריבה. (טפירו נראה עייף לקראת סוף המשחק עם נתניה ולסמואל לא היה כח אפילו לשבת על הספסל שהוחלף - עוד שניה הוא נשכב בצידי המגרש על הרצפה.)
2.מדי שבוע צצים בקבוצה הזו עימותים וחיכוכים, המאמן מתווכח עם השחקנים במהלך המשחקים (לראייה המשחק האחרון בנתניה שסומאל הוחלף ברבע הארון התפרץ על דרוקר) כמעט התקוטטות שייתה בין פלס לסמואל (אגב שניהם שחקנים עם המון עצבים)
3.בלתי אפשרי לנצח את מכבי ת"א בהיכל נוקיה יותר מפעם אחת בעונה.
4.דייויד בלאט לא הפסיד מעולם משחק פלייאוף כמאמן מכבי (25-0)
5.הניצחון של ירושלים לפני כחודש בנוקיה יגרום רק למכבי להגיע יותר מוכנה לסדרה ולהתמקד בנקודות החזקות של י-ם בדגש על ג'וש דאנקן.

למה לא מכבי?
מכבי קבוצה חלשה מאוד השנה ומלבד גיימס יש לה בעיה בצבע.. פניני לא חזר לעצמו ואליהו ישן בעמידה.

לדעתי היום מכבי תצטרך לרוץ מהר וולחוץ על מנת לגרום לירושלים ליפול מהרגליים וךוותר על המשחק הראשון .. אם מכבי יפתוח פער המטרה של המאמנים תהיה שונה : מבינת דרוקר יעדיף לתת לשחקנים לנוח ולבוא למשחק השני אחרי תבוסה שתעיר את השחקנים. ובלאט ירצה להביס את ירושליים להצהרת כוונות וליצור הרתעה למלחה.
***אגב לדעתי רק המשחק היום יגמר בהפרש גבוהה (12-15)וכל שאר המשחקים ירושלים תעמוד בליינים שתקבל.
מכבי -10

למה ג'יימס מעל הליין?
1.סמואל נראה לי עייף ועצבני במשחק האחרון ולפי מה שאני יודע הוא צפוי לטוס לליגת הקיץ בקרוב (מאמין שזה מעט מעלה לחץ להיפצע ועדיפות לשמור כוחות). גם היה נראה לי שהוא סוחב ברככים במשחק בנתניה אבל לא בטוח לגבי זה (זה מה רשום במחברת)
2.ג'יימס הוא המוציא לפועל של מכבי בתקופה האחרונה לדעתי יגיע לאזור 11-13 נק' וסמואל לא יעבור את ה 10
3.נתון נוסף שלא בדקתי אבל נראה שהאחוזים של סמואל מהעונשין היו נוראים בסדרה מול נתניה (גם נראה לי סממן העייפות)

למה לא ?
כי גיימס מסתבך בבעיית עבירות

גיימס מתחת ל 10 ברמת בטחון נמוכה ייותר זאת רק מחשבה

johnnydo

New member
אח שלי גיבור

לידיעתך ולידיעת כולם אסור להמר על מכבי וכל ההימורים הנלווים כי יש המון איקסים כבר שנים בסבירות לא הגיונית.הלוואי שתתפוס ובאמת יופי של המלצות וניתוח .

Berko009

New member
תודה על ההמלצה אבל...

למה אתה חושב שזה ירד ל-9 שבעולם זה עומד על 10.5.
ועוד שאלה מכבי לא קבוצה של פעם ולדעתי ירושלים באים עם כוחות מחודשים וחושבים שהם יכולים לעבור את מכבי.
אני דווקא הייתי הולך על ירושלים -10

למעלה