שעלוםם..אחלה פורום..

• פותח הנושא MoWz
  • פורסם בתאריך

MoWz

New member
שעלוםם..אחלה פורום..

מועדפים חח.. הקיצר..אני הורדתי תסרט רומיאו ויוליה..וזהה..עם ליאונרדו..והכתוביות היחידות שמצאתי(בעברית!1..)הם מחולקים לשתי דיסקים ואני לא יכולה לראות תחלק השני למה כי הסרט שיש לי הוא בחתיכה אחתת.. אממ..מישהו יודע מאיפה אני יכולה להשיג כתוביות(בעברית!1) ולאא..אני לא הולכת להוריד אותו שוב רק גרסא עם שתי חלקים..למה כי יצא לי הטחול מעיים הלהלה וכל הזה שם..באמתתת.. וזה סרט שפשוט אי אפשר לראות בלי תרגום ולא משנההה כמה אתה טוב באנגלית.. אם יש בן אנוש שיכול לעזור לי אז..אז הוא אחלה בן אנוש!.. תודהה.. אה ואם יש משהו שכתבתי שלא הבנתם או שאסור היה לי לכתוב פה בפורום אז אל תרביצו לי חזק :(

אנחנו לא בני אנוש ../images/Emo123.gif

תקשיבי , את מדברת על סרט שהוקרן בזמן שעוד לא היה בכלל שיתוף קבצים , את צריכה לחבר את הכתוביות לקובץ אחד , או פשוט להחליף לחלק השני של הכתוביות בזמן הסרט , אם יש לך בעייה עם זמן הכתוביות לפורמט הסרט , תצטרכי לסנכרן וזה כבר יותר בעייתי. אם את שואלת אותי , אני הייתי מוריד כתוביות באנגלית , במידה ותרצי אני אתן לך לינק.

MoWz

New member
תראה..

אני הצלחתי להוריד אותו ולהשיג כתוביות..הבעיה שהם מחולקים ל2 דיסקים..כאלו שתי קבצי ווידיאו..ואין לי 2..אני הורדתי 1.. אוקי ובקשר לקבץ ל1..איך?... וכתוביות באנגלית..זה ממש רמה הסרט הזה..אני לא חושבת שאני יצליח.. אבל תודה בכולאופן!! אתה אחלי..

kkdd

New member
במאמרי הפורום שלנו בקטגורית

טיפול בכתוביות יש הסברים על איחוד כתוביות וגם באתר הירוק של REBURN1 שבראש הפורום קיימים הסברים על כך.

למעלה