שנה טובה

היאי

New member
שנה טובה

הי עינת יש לי שאלה קצת מורכבת שמתי לב שבתקופות מסוימות אני פוגשת אנשים עם אותם מספרים נומורולוגים כל השלושה בצורה מדויקת והסקתי מכך שיש כאן מסר, לפני כשנה נפרדתי מבן זוג בן מזל קשת ושמו הפרטי מסתכם ב-6 ,תאריך הלידה שלו 29-11-1955 ועתה שוב הכרתי אדם בן מזל קשת ששמו מסתכם ב2 (בכינויו 1) ןתאריך לידתו 6-12-1959 לסיכום שניהם מזל קשת עם הצירופים 6,6 ו2 דיוק שנראה לי יותר מצירוף מקרים שמי 61211 ותאריך לידתי 3 לינואר 1966 האם את חושבת כמוני ? מאחר ומבן זוגי הקודם נפרדתי באכזבה רבה אני ממהרת לשאול האם יש פה מסר? ואם כן מהו? תודה מראש

עינת

New member
היאי היי ../images/Emo39.gif

שאלתך אכן מורכבת וכפי שהבנת יש איזה שהוא מסר ששזור בהכרויות שלך. כדי להבין את המסר יש לערוך "בדק ביית" יסודי ,מה שלא ניתן לעשות במסגרת הפורום. לגבי האכזבה מבן זוגך הקודם,היא ברורה לי לחלוטין ואל לך להצטער על כך כיוון שאם היית מגיעה לנשואין איתו היית מוצאת את עצמך גרושה מהר מאוד. לא כך לגבי הבחור השני שנתת לי את פרטיו.למרות שיש חוט ששזור בין השניים עדיין האינטראקציה בין המספרים שונה ואין כלל מה להשוות בינהם. אם תרצי להתעמק במסר את מוזמנת לפנות אלי או לכל בעל/ת מקצוע בתחום כדי לפענח את הקוד. ובינתיים שנה טובה ו
שפע ו
עינת

למעלה