שנה טובה...

• פותח הנושא FBoy
  • פורסם בתאריך

FBoy

New member
שנה טובה... ../images/Emo75.gif ../images/Emo74.gif

וענקית! התחלתי בסידרת ברכות חדשה....

LuNaTiC

New member
שנה טובה זה טוב ויפה, אבל...

כבר עשינו שירשור לחג כדי שלא יהיו המון הודעות חדשות של שנות טובות...

נמרה

New member
מאאאאאאאאאאאגנוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נורא יפה!!!!! חחח תפוסניץ´!!!!!!!!!!!! תביא עוד!!!!!!!

LuNaTiC

New member
קבל התנצלותי!!

על ההערה הקודמת.... קודם לא הבנתי את המטרה בכלל, כי התמונה לא נפתחה לי... אבל זה ממש ממש יפה!! מגנייבבבבב

Shilgi Patil

New member
וואו! איזה יופי!

ממש יפה! שנה טובה לכו-לם! למרות שכבר כתבנו את זה ואני בכלל "לא" פירטתי... Shilgi Patil = P. Patil

FBoy

New member
ועוד אחת... ../images/Emo65.gif

תבל דיגיטל רכשו את הזכויות על Potter Network של הבי.בי.סי, שמעתם? שנה טובה

Shilgi Patil

New member
ברכות יפות!

באיזו תוכנה אתה משתמש? ומה האיציק שלך? Shilgi Patil = P. Patil

Iris cream

New member
באמת שלא חשבתי

שמישהו כל כך ישקיע בשבילנו על ברכת שנה טובה... כל הכבוד! Iri$ Cre@m

lily p

New member
spooky ....

התמונה הזאת קצת מטושטשת, ודניאל רדקליף מזכיר שם את... מקולי קלקין (או איך שלא כותבים את השם שלו...) אבל חוץ מזה, הברכות יפות או<פ>יר

FBoy

New member
אין מה לעשות...

פתחתי מילון וגיליתי כי: תבל דיגיטל - נ´, (תבל דיגיטלים, תבל דיגיטליות) - 1) אוסף של צורות וסימנים מטושטשים הנראים על צג הטלוויזיה. 2) איכות גרועה (עגה). 3)אוסף של ערוצי טלוויזיה באיכות גרועה שמיליונרים לא יכולים לממן. 4)טשטוש באיכות התמונה והקול על צג הטלוויזיה. צירופי מילים: "יש לי תבל דיגיטל" פירוש - הלך עליי. "רכשתי את חבילות הערוצים של תבל דיגיטל" פירוש - אני מרושש. מתוך מילון אבן-שושן.

lily p

New member
אל תעצבן אותי, אוקיי?

יש לי תבל דיגיטל אנד אימ פראוד אוף איט!!! ולסיכום במשפט אחד (נא לפתוח את התמונה עכשיו) או<פ>יר

FBoy

New member
גם לי יש

אבל אני מתחבר ליס. טו באד תבל דיגיטל לא מחדשים לי שום דבר.... אני מצרף את הלוגו שהיה אמור להיות של תבל דיגיטל לפני שהם קבעו את הלוגו החדש. וזה מסגיר אותם!

שני~!

New member
לי יש את הדיגיטלי של ערוצי זהב

ואני שונאאאאאאאת את זה!!! זה מעצבן, וליפעמים רואים ריבועים כאלה שיכולים להיות לסרט שלם, הסרטים בסינמה 1 2 3 ממש ישנים ואם כבר אני רואה שם טלויזיה זה רק את קרטונז נטוורקס בקיצור: יס-הכי משתלם!!!!!

Mooa-Numi

New member
אז זה השיטה שלך להתגבר על הגירושים?

להכין ברכות טובות לכל הפורמים? *קורצת* תחבר לאיציק מיכל

FBoy

New member
רגע רגע עוד אחת.... ../images/Emo8.gif

לא ידעתי כמה זה כיף לעשות ברכות...... איך בא לי פוטר נטוורק עכשיו.......... כבר יש לי בחילה מעוגות דבש אז שנה טובה בכל מקרה....
נ.ב. ראיתי את ההודעה שדניאל שם בפורום עיצוב גרפי... בשביל מה אתם צריכים את האייקון הזה? FBOY

למעלה