שנה באה ,,,שנה חלפה,,,

אפרת.א

New member
שנה באה ,,,שנה חלפה,,,../images/Emo141.gif

המהירות בה מסתיימת שנה ומתחילה שנה חדשה - מדהימה אותי בכל פעם מחדש. הנה מוצאת את עצמי בעיצומן של הכנות לקראת ראש השנה ו...כמעט בהנף יד אופס...היא חלפה...(גם אם בין לבין הארועים האופפים אותנו קשים מנשוא או מופלאים לחילופין)עוד לא הספקנו "להוריד" את בגדי הקיץ והנה - סתיו חורף ושוב אביב בפתח... איש יקר לי התלבט בין שני קטעים להקריא בפני תלמידיו בתחילת שנת הלימודים...בחרתי לכתוב כאן, אחד מהם: טבעי שמרגישים אכזבה כשדברים קורים לא כפי שרצינו, מיד עולה המחשבה "איני יכול לעשות זאת, לכן למה לנסות" אולם, גם אם אתה חושש מאד מפני טעות או כישלון ואף כי תחוש הרגשת חוסר אונים, לעולם לעולם, אל תאמר נואש... כי...אם אינך מנסה, אם אינך הולך לקראת מה שתבקש בחיים,,,דבר לא יבוא מאליו ואתה תאלץ לקבל דברים שאתה יודע שהיו יכולים להיות טובים יותר. הצלחה אינה נמדדת על ידי השג או כישלון תמיד יש מעט הצלחה , גם אם הדברים לא נעשים בדיוק כרצונך... מאחלת לכולנו שנה של הגשמת חלומות ויצירת חלומות חדשים ... מאגדת את כל האיחולים שלכם - שנכתבו מעל דפי הפורום... שולחת לכל אחד ואחת מכם שקיק קטן - וירטואלי - עם שרוך שזור לקשירה מסביב לצוואר,,,על השקיק רקומה באותיות מוזהבות המילה "הגשמה" שקיק זה מכיל בתוכו: משאלות, חלומות, מאוואים. סגולתו נמדדת ביכולת של כל אחד מאיתנו להגשמה... כל אחד ואחת מכם מוזמן להחליט מה מכיל השקיק... שמרו עליו מכל משמר! העולם הוירטואלי העמיד בדרכי אנשים מדהימים - ועל כך תבורכו! בפנינו קיימים פריחה, לבלוב, עשייה וברכה, השערים פתוחים כל שעלינו לעשות - לעבור דרכם... לכולנו - שתהה שנה זו פתח לשנים הבאות עלינו לטובה! ולך - לך יקירי - אתה שמצאת את הפתח הנכון לסגור ליבי,,,אתה שתמיד מוכן לקראתי...השתחלת ובנית בתוכי משכן כבוד, משכן אמת! אוהבת אותך נווד שלי. בזכותך...! חברים/ות נפלאים/ות, מכרים/ות, משפחה מדהימה, שאו ברכה,,, בברכת שנה נפלאה, קסומה ומלאת הגשמה, אוהבת, איריס.

נ ו ו ד

New member
לכבוד הוא לי!

לשכון בליבך, לבוא לקראתך לאמר לך את הכל, מהמזרח בימין ועד המערב בשמאל לצלול איתך בנבחי נשמותינו,לא נפרדים אחוזים בידינו למצולות ומעמקים, שם צוברים אנו כח וממריאים לשחקים מלטפים,אוהבים מבחוץ ומבפנים... כןילדונת! לכבוד הוא לי לחוס בצל הילתך המפוארת הילתך המאירה למרחוק...שאפילו ממרומי הכוכבים אותך אפשר לראות שנה קסומה!! אוהב אני

אפרת.א

New member
לילה של יום חדש...

שמים אפורים ניצנוץ של אורות תאורה נידחים. מביטה לפנים , מביטה לאחור אי שם עדיין נראה השחור... עייפות משתלטת עפעפיים כבדים... ובפנים? בפנים הכל מואר בפנים - רוחש ושר גם אם געגועים דרכם אט אט סוללים... גם אם...הלב מחסיר פעימה, העין מזילה פה ושם דימעה מלוחה.. יושבת, חושבת, מביטה, מקלידה. צורבות העיניים שוב - דמעה או שתיים... מתמלאת געגועים כאן...עמוק, עמוק בפנים. בין ערות לשינה בין תנומה ליקיצה בין חיוך לדמעה מביטה בשחקים מתבהרים, בוהקים... אי שם מנגינה לוחשת, משמיעה את קולה...בוקר בא - בוקר...מדינה מתעוררת אל תוך יומה... ואני ? מתעוררת/נמה איתה...ואיתך... לא יכולתי להרדם...ניסיתי...:) אך המלים הדהדו בראשי...לא יכולתי שלא להגיב. יום נפלא ושבוע טוב לך ולכולנו אוהבת, איריס.

למעלה