שמעתי שאולי המקום הזה יכול לעזור לי

שמעתי שאולי המקום הזה יכול לעזור לי

אני רוצה להרגיש טוב להצליח בלימודים והכי חשוב שיהיו לי המון חברים אני בת 17 מה צריך לעשות? ואיך אני יכולה לחזק את היכולות שלי? תנו לי סיבות להרגיש טוב עולם בבקשה תודה

גלעד63

New member
להשקיע בלימודים, להיות נחמדה

להתלבש בטוב טעם, ללכת לישון מוקדם, לא לעשן, לצחצח שיניים בבוקר ובערב, להקשיב להורייך, לא לשקר, להתעמל הרבה, ללכת לים, ללכת לבריכה, לא לשכוח קרם הגנה, לשמור על הגב, לאכול בריא, להשתולל אבל במידה, לדבר עם אנשים, להקשיב לאנשים, לשמוח מדי פעם בגלל דברים קטנים או בקיצור - לחיות. (לא היית צריכה את הרשימה הזאת, לדעתי - ילדה בת 17 כבר צריכה לדעת את כל הדברים האלה, סתם ליתר ביטחון) בהצלחה.

למאוכזבת

את רוצה לשפר את איכות חייך במספר תחומים אך המשאלה הכי חזקה היא שיפור התחום החברתי. מהן היכולות שאת רוצה לחזק ושמונעות ממך ליצור מערכות יחסים מספקות? דרך אגב, את מוזמנת לפנות גם לפורום אימון אישי של תפוז. אשמח להמשיך ולסייע אילת לבנון

Y. Welis

New member
*זו* בדיוק הבעיה.

ובדיוק כאן יש מה לשפר: את הקבלה של עצמך כפי שאת, והחלטה ש*זה טוב* (I'm enough).

זה לא ילך

כי את מתבססת על תאוריה שגויה תאוריה שאומרת שאם יהיו לך סיבות להרגיש טוב אז תרגישי טוב האמת היא הפוכה אם תרגישי טוב כל דבר יראה בעינייך כמו סיבה טובה לזה האם את מוכנה להרגיש טוב בלי סיבה? זה לא פשוט אבל עובד! לא התייחסתי לתחילת ההודעה שלך אני יודע. ברכות

יופי

בשביל זה אימון יכול לעזור, פורום לא מה שכן אפשר לתת כיווני התחלה, הנה ראשית תחליפי ניק, משהו קצת יותר אופטימי, "מבסוטית בלי סיבה" או "המאושרת מאין כמוה" או "גם היום מצאתי 1000 סיבות לשמוח" מה שבא לך. ניק כזה שמי שיקרא אותו יגיד "אח הלוואי שגם אני הייתי מאושר כמוה" נתחיל מזה, מה את אומרת? גם שמתי לב שפתחת את הניק בימים האחרונים אז אני מניח שזה בסדר מבחינתך להחליף, אם לא תגידי זו רק הצעה. ברכות

אני לא

רוצה להחליף עד שהבעיות לשי יפתרו תודה בכל זאת על העצה =] אתה באמת חושב שאם אני יהיה שמחה זה יגרום לאנשים להתקרב אליי? כי זה לא ממש קורה ברגיל אני אדם שמח רק באינטרנט לא

למעלה