שמירת ערך

• פותח הנושא ppl1
  • פורסם בתאריך

ppl1

New member
שמירת ערך

איך אפשר לשמור את ערכו של INPUT TYPE=file לאחר העלאת הקובץ? תודה

ppl1

New member
טוב לא הסברתי את עצמי כמו שצריך

לא לזה התכוונתי (זה כבר עובד אצלי), הכוונה היתה שאחרי שהעלתי את הקובץ אז הנתיב עצמו נמחק ומופיע ה-RequiredFieldValidator. איך למנוע את זה?

ppl1

New member
ועוד שאלה

יש לי קישור שאני רוצה שיופיע רק אם המשתמש הוא מנהל האתר מהי הדרך הנכונה לעשות את זה (במקום לעשות בדיקה של session/cookie בכל דף)?

לעשות בדיקה של cookie בכל דף

גם בכל דף של האדמין. או בעצם לא בכל דף אולי רק בדף הראשי
מה שבטוח לא עם Session.

השאלה היא...

למה Session
חוצמהעובדה גם שהוא נגמר כשאתה יוצא מהאתר, עוגיות עושות את אותה העבודה רק יותר ביעילות.

Just ice

New member
מכיוון שזה חוסך את ניהול העוגיות

מכיוון שזה חוסך את ניהול העוגיות בעצמך...

זה מה שאני אוהב ב - dotNET

שאתה יכול לבנות מחלקות שמטפלות בהכל בקלות, וכך יורדים לך כאבי ראש עצומים, מעבר לזאת שניתן לעשות גם שינויים בקלות.

אי אפשר לפרוץ...

אתר דרך העוגיות אם דאגת לאבטח אותן כראוי (שלא כמו תפוז
). העוגיות שלי מקודדות מהושאשות (hash) ומאובטחות שלא ניתן לפרוץ אותן כלל, מעבר לזאת שהן לא לוקחת כמעט משאבים, ויש לי אובייקט שמטפל בהן, כך שלא צריך להתעסק איתן.

נו באמת....

אפשר להשתמש ב - runat="server", או שפשוט אפשר להציב את הערך שם בחזרה... זה ממש הבסיס של הבסיס של הבסיס של הבסיס של הבסיס של הבסיס של הבסיס של ASP.NET, וזה הדבר הראשון שצריכים לדעת לעשות.

ppl1

New member
תגובה

הקישור הוא חלק מקבוצה של קישורים שנמצאים ב-user control והרעיון היה לעדכן רק קישור אחד!!! מה שענית ממש לא במקום

pixel1

New member
כל שעליך לעשות הוא

לפנות למאפיין postedFile ואז לקרוא למתדוה שלו saveas ולתת לה נתיב לשמירה. אם אתה רוצה להעביר את הערך הלאה ורק לשמור אותו בהמשך פשוט תשמור את ה postedFile הוא מסוג httpPostedFile או משהו כזה ב session למשל ואז תשמור אותו.

ppl1

New member
ל-pixel1

הסתדרתי תודה ודרך אגב זה לא "אתה"..(שוב שכחת אותי? :) )

למעלה