שם חדש וReboot לטורצ'ווד עונה 4

rakefet666

New member
תוספת הסקס והעירום

נשמעת לי ממש כמו חזרה לעונה הראשונה שהייתה, מה לעשות, גרועה בעיקר בגלל שנראה שמישהו בהפקה החליט שבוגר=סקס. אם אנחנו נחזור לעלילות בסגנון 'חייזר שמתקיים מאורגזמות' אחרי העילוי הפאנטאסטי שבילדי כדו"א זה יהיה נורא!

Yaki J

New member
6 דרכים שטורצ'ווד 4 תשנה הכל

ספויילרים לעונה 4 מן הסתם http://blastr.com/2010/08/6-ways-torchwoods-new-sea.php

OKDeSign

New member
../images/Emo58.gif דווקא יחסית בסדר

לא אהבתי את הענין שלוקחים את זה לאמריקה, אין לי בעיה כזאת גדולה עם הסוכני CIA, זה איכשהוא יכול לעבוד, אבל למה להעביר את הסדרה לאמריקה? כל הקטע זה שהם יושבים על הקרע =\

Apple Scruff

New member
../images/Emo58.gif

לא יודעת אם הריבוט מדאיג אותי כמו התוספת סקס, עירום, קללות. עוד לא ראיתי את 'ילדי כדור הארץ', אבל אני נורא מפחדת שראסל לא ייעמוד ב"בהבטחה" הזו שלו. בכלל, נחמד שמנסים להציג אותה לצופים חדשים ואמריקאים- אבל מה סוכן CIA עכשיו? מה הקשר? כל היופי של טורצ'ווד זה קארדיף, זה בריטניה. אני נורא מקווה שהסדרה תהפוך לאיזה סדרה אמריקאית חסרת מעצורים ומקוריות שהדרמה שולטת במתח ולא להפך. אוף, אני קצת מודאגת מהריבוט בכל זאת, מסתבר.

jacobyd

New member
אני מפחד על הסדרה

ספרטקוס מייצגת טרנד נוראי (לדעתי) שכל סדרה שיש בה מספיק סקס ואלימות היא בוגרת ולכן איכותית ראיתי כמה פרקים של הסדרה והיא איומה (שוב- לדעתי) הערוץ הזה, כמו כל מני ערוצי אקשן (ולא מעט תוכניות הערוץ סיי פיי) מתאפיין בתוכניות מקור שמחזיקות ברעיון מעניין אבל ההפקה תמיד מרגישה זולה, לא מושקעת, לא מחושבת ליהוק גרוע של שחקנים סוג ז'... בקיצור- אכזבות אני מקווה שהמעורבות של הבי בי סי ושל ארסל בפרוייקט תמנע את כל זה אבל אני מפחד על הסדרה...

מילי08

Well-known member
בגדול זה לא נשמע רע ../images/Emo58.gif

3. נו, באמת. כאילו שזה לא בדיוק מה שדייוויס עשה בעונה 1- הכניס סצינות מין הזויות בלי קשר לכלום. 6. אהבתי. יפה לתת להם כבוד ככה. גוון קופר
. לגבי הרשת- מקווה שזה לא יהרוס את הסדרה. באופן אישי אני לא מתה על הצורך להראות מין ואלימות נוטפת דם בכל מקום. משום מה זה הפך להיות פרמטר לאיכות הסדרה- ככל שהסדרה יותר "נועזת", כלומר מראה סצינות סקס מפורשות או דם משפריץ בדרמטיות, אז היא נחשבת לסדרה ממש טובה. לא קונה את זה, ודוקטור הו זאת ההוכחה לכך. אבל אני אופטימית

למעלה