שלום....

שלום....

האם יש מרפא ל-פיברומיאלגיה ? מאז גיל 12 כאשר גילו לי את סוכרת נעורים אני סובל מהרבה תסמינים של פיברומיאלגיה . לפני כ - 9 חודשים התסמינים נעלמו למשך חודש והייתי ממש עירני ומאוד חכם במשך כל היום אבל לאחר חודש המצב חזר והחמיר.

אולי זאת מחלה אחרת אשמח לקבל חוות

דעת: הסימנים שיש או היו כאשר * מצין שיש כעת : 1: * כאבי בכפות הרגלים במיוחד בעת פעילות ספורטיבית עד קושי בדריכה,* כאבים היכן שנגמרת הגרב,כאבי כתפים (היו רק השנה וכעת אני מרגיש אותם לעתים אבל לא בעוצה שהיו לפני חצי שנה ) . 2: *נפיחויות בבטן , *קשיי עיקול , *גזים , ירידה במשקל(היה לפני כחודש במשך תקופה) . 3: השתנה תכופה (היה הרבה זמן כעת אין) , צריבה בהשתנה ( כעת אין) 4: *תשישיות , *דכאון (מופיע כאשר ההרגשה לא טובה בעיקר בתקופה האחרונה),*אפאטיה (לפעמים לא ממש אכפת לי מכלום), בעיות שינה (היה בשמך הרבה שנים גם היום יש אבל זה קצת שונה מיום ליום) 5:*כאבי ראש , * אובדן שיווי משקל , * עינים מגרדות או יבשות . הדבר הראשון והסימן שהפריע לי הבתחלה עוד לפני 10 שנים זה כאבי כפות הרגלים שהיו לי לפני 10 שנים לאחר משחק כדורסל ממושך של 3 שעות כאבים מוזרים אלה היו ממש לא טבעים כאילו יש כוח גרויטציה כפול בגלל שכאילו אין משהו שמגן על העצמות כף הרגל בזמן נחיתה . לאחר תקופה של כמה שנים הכאבים היו גם אחרי פרק זמן קצר של כרבע שעה .

יעקוב שבת שלום.

אני מציעה לך לפנות לברור רפואי מקיף- אצל רופא המשפחה שיוכל להפנות אותך לבדיקות ולרופאים המתאימים. אתה אמנם מתאר סמפטומים רבים שקשורים לפיברו' אך גם כאלה שלא מוכרים לי. בנוסף, אבחון הפיעברו' נעשה על דרך השלילה ולכן אני ממליצה בחום ל]פנות לרופא לברור מקיף של בעיותך. שיהיה בהצלחה, חיה

לא נמצא כלום

לא היום ולא לפני שנים :( יש שיפור בחודש האחרון . אבל השיפור לא יציב משהו כמו מניה בעליה עם ירידות :) מקווה שהמצב ימשיך להשתפר .

גם אני מקווה שימשיך להשתפר, ועדיין

אני ממליצה ללכת לרופא- כל זמן שיש לך בעיות בריאות שמציקות לך ולא באו על פתרונן, יש צורך להמשיך ברור. אם הרופא שלך לא מוכן ולא קשוב- החלף רופא, אבל אל תמשיך לסבול מתסמינים שכאלה בלי לבדוק את מקורם ולטפל בהם. לתסמיני המחלה שלנו יש דרכי טיפול והקלה, והדרך היחידה לקבלן היא לאמת את החשש ולקבל אבחנהץ שיהיה בהצלחה חיה

תודה .

אני הולך לרופא גסטרו השבוע. כי תכלס כל הבעיות אצלי קורות כאשר יש בעיות בבטן.

למעלה