שלום!!

שלום!! ../images/Emo13.gif

מישהו זוכר אותי? באתי לפה כמה פעמים.. אני מתה על חתולים ואני בת 16 עוד מעט, אמרו לנו לעשות הרצאה באנגלית על כל תחום שהוא, הרצאה בת 3-4 דקות. אז חשבתי לעשות על חתולים ואז הבזיק לי רעיון- אם כבר יש לי זמן מול הכיתה אני רוצה לדבר איתם על התאכזרות לחתולי רחוב, אולי זה ישנה משהו במציאות הקטנה שלנו פה בנס ציונה. כמובן שישר חשבתי על הפורום המקסים הזה והבקשה שלי מכם היא לתת לי תמונות או קישורים לאתרים שרואים בהם מקרי התעללות בחתולים. (לא ניסויים בבעלי חיים או תאונות דרכים וכאלה, אלא מקרים בהם בני נוער וילדים וולגרים זרקו אבנים, פצעו ואולי הרגו יצורים כל כך מופלאים סתם מתוך שעמום והנאה) אני רוצה לזעזע אותם. אני רוצה שכל אחד מהם יצא מההרצאה הזאת עם בחילה. המטרה שלי היא לזעזע אותם כדי שידעו שהם לא יגרמו לבע"ח כלשהו סבל. אני מאוד יודה לכם על כל קישור ותמונה שהיא, ואגב, אתן יכולות לראות בהודעה שלי אזהרה לבעלי לה חלש לא להכנס להודעות הבאות שישורשרו אליי. (גם לי יש לב חלש אבל אני מסכנת אותו כי לדעתי זו מטרה מאוד חשובה) אז... תעזרו לי להציל אולי כמה חתולי רחוב מסכנים? (כל דבר יעזור, אפילו אולי סיפור, אולי אפילו חתול שנתקע בקופסת שימורים, כל דבר שבני אדם יכלו למנוע, אבל בעיקר אלימות). תודה רבה מראש, ונקווה שהילדים מהכיתה שלי יספרו על זה הלאה... ספיר

Dusya11

New member
אין לי תמוה או קישור אבל יש לי

סיפור של גורים בשבילך... אני גרה בנתניה ולפני שנה עדין הייתי גרה בותיקים (שכונה בנתניה) בשכונה הזאת גרים הילדים הכי נוראים שיכולים ליהיות... מה שקרה זה שעברתי שם באחד הגנים כשאני רואה ילדים משחקים גולות. אבל הם לא סתם שיחקו בגולות, הם חפרו בור, הכניסו לשם 5 גורי חתולים בני יום לא יותר (כפי שביררתי הילדים לקחו מהאמא שת הגורים כדי להיתעלל בהם...) וזרקו עליהם את הגולות. אני הייתי בשוק... פתאום הם הפסיקו את המשחק והכניסו את הגורים אל תוך שקית שאותה קשרו. אני היתחבאתי בשיחים כי הילדים היו יותר גדולים ממני עד ששמתי לב שהם התחילו להיתקרב עלי לומרות שלא ראו אותי. פתאום הם העיפו את השקית אל תוך השיחים, ישר לידיים שלי. מלמלו כמה מילים שמהם שמעתי רק את החלק שבו הם אמרו ששהם יחזרו לקחת את הגורים בעוד כמה זמן והלכו. אני כמובן פתחתי את השקית לקחתי אותם לחצר שלי (הייתה לי חצר גדולה) וגידלתי אותם שם. יום אחד אני גיליתי בבוקר שהגורים אינם. הלכתי לחפש אותם ובהחלט מצאתי אבל... הפעם הם היו אצל ילד אחר שגם הוא ילד מאוד אכזרי. הוא ואמא שלו האכילו את הגורים... אני חשבתי שהם היו מאוד נחמדים אל הגורים אז החלטתי להשאיר אותם כמה ימים. ביום שלמחרת אני רואה אותם באמצע הפארק בקופסת קרטון שנירטבה לגמרי מהגשם החזק שהיה בלילה. הגורים היו רטובים והם רעדו מקור. שוב לקחתי אותם אלי וטיפלתי בהם עד שגנבו לי אותם מהחצר ואחר כך מצאתי אותם כבר
מתים.

ravit2b

New member
../images/Emo7.gif כ"כ עצוב

מסכנים החתולים הללו - פשוט לא היה להם סיכוי בעיר הזאת

dogslove

New member
כ"כ נלחמת עליהם... כואב! איך זה

שכל הזמן נכנסים אליך לחצר לגנוב בע"ח? אולי צריך כלב שירתיע שם? או גדר טובה? כמה הזדמנויות נתת להם... ממש 7 נשמות עד שנגמר... בטח כ"כ שמחו לראות אותך בכל פעם. כמה עברו וכ"כ קטנים... אגב, איפה מצאת אותם מתים? הם מתו בהתעללות או מרעב? אפשר להגיש תלונה במשטרה אולי?

Dusya11

New member
יש לי גדר גבוה וגם כלב שמירה...

אבל היו לי 2 כלבים באותה תקופה... היה את צ'אק שהוא כלב השמירה ויש לי גם עכשיו את ג'סי שהיא כלבה מאוד שובבה וכל הזמן ברחב לנו ומה שקרה היא כל הזמן תופסת לה איזו תרנגולת ורצה הביתה. אבל בבית כועסים עליה בגלל זה אז היא יוצאת החוצה(לחצר). הבעלים באים לקחת את התרנגולות כל יום ובדרך כלל כמה פעמים ביום. אז אנחנו כבר משעירים את השער פתוח (לא פתוח פתוח אבל לא נועלים)אז מה שקורה זה שפשוט נכנסים אנשים זרים.ובהתחלה זה ממש לא היה ככה... צ'אק כבר היתרגל שאנשים יוצאים ונכנסים אלינו לחצר. פעם כשרק עברנו בא איש שרצה לקחת כמה מהדברים שלו לביתו ולא דפק, לא צלצל וישר נכנס. אז צ'אק ישר התחיל לנבוח עליו ולהוביל אותו לפינה. אהה ודרך אגב צ'אק הוא טרייר רוסי שחור ככה שביס אחד שלו זה כבר אמבולנס... עכשיו סוף סוף עברתי למרכז העיר אבל שם יש לי עוד יותר בעיות אם חתולי רחוב וכאלה...

ravit2b

New member
חמודה האינטרנט מלא בתמונות כאלו

לצערי הרב את פשוט יכולה להכנס לגוגל ולחפש אני לא נותנת קישורים לתמונות כאלו - פשוט בשביל לא לתת לאנשים רעיונות מה שכן הייתי בנוסף מסבירה על חשיבות החתולים בעיר על כך שהם מרחיקים עכברושים עכברים נחשים ושאר מזיקים -הם מנקים לנו את הרחובות בחינם וכו'

cwen

New member
קבלי קישור לתוצאות חיפוש בגוגל

עם המון כתבות. צריך לדעת איך לרשום את מילות החיפוש.

cwen

New member
למה? תסתכלי בקישור שהבאתי לך

יש שם המון כתבות!

למעלה