שלום שלום.

TiShLeR Michal

New member
שלום שלום.

הגעתי לאתר הזה די במקרה, תמיד אהבתי ונמשכתי למיסטיקה ופתיחות קלפים בעיקר. אם תוכלו לעזור ולומר לי מה זה אומר: אני- המוות. מה מפריע- האיש התלוי. מה עוזר- הירח. הצד השני- יום הדין. פוטנציאל הקשר- הקיסרית. קצת רקע: אני בת 21 וכמעט שבוע <מזל טוב לי>, יש לי בחיים אדם, שהוא כמו אח בשבילי. הוא הדבר היחידי שמחזיק אותי, בכל מובן. אני כל הזמן מבקשת ממנו לשחרר אותי, כדי לא לפגוע בו, הוא לא משחרר. קשר מורכב, מסובך ומה לא. השאלה שלי היא מה יהיה טיב הקשר שלנו בעתיד, במידה ויהיה עתיד. מתנצלת על הפסימיות. מודה מראש למי שיוכל לענות. מיכל.

מיכל../images/Emo42.gifהשאלה לא מתאימה לפריסה

אני מרגישה שאת בעצמך אינך יודעת מה חשוב לך כרגע ומה לא לגביו. את העלית דברים די סותרים. לגבי העתיד- זהו פאן נבואי ולא ניתן לבדוק-העתיד הוא מושג רחב מאוד, כפי שאת יודעת. כתבי שוב מה היית רוצה לדעת- התפתחות רומנטית?ניתוק? כיוון מסויים ואחר?

TiShLeR Michal

New member
הבנתי אותך.

אז בפריסה השניה, אני - שבע המטות הצד השני - שלוש הגביעים מה עוזר - שש החרבות מה מפריע - הכוהן הגדול פוטנציאל הקשר - חמש המטות השאלה היא האם יהיה ניתוק בקשר שלנו? עכשיו זה בסדר?

הכוונה לא לחזור על אותה פריסה

הפריסה לא מתאימה. תפרסי בפריסת מסר בשלוש-מה עלי לדעת על הקשר שלי עם x?

TiShLeR Michal

New member
הנה.

מיקום 1 - שמונה הגביעים מיקום 2 - אביר הגביעים מיקום 3 - הכוכב מצטערת על הקליטה האיטית.

הקשר עומד בפני סיום

כל אחד מכם זקוק למענה אחר מבחינה רגשית והגשמת הייעוד האישי באופן בו הוא זקוק וצריך.

TiShLeR Michal

New member
אאוץ'.

כנראה שציפיתי לתשובה אחרת, קיוויתי לתשובה אחרת, כזו שתנחם אותי. זה לא קרה. אני עוד מעכלת ומפנימה את תשובת הקלפים. תודה רבה לך. באמת. רק עוד שאלה, אני יכולה לשנות את ה'גורל'? אפשר לגרום לקלפים לטעות? אני יודעת ומאמינה שזו שאלה די טיפשית, אך בכל אופן אשמח לתשובתך או תשובה של כל אחד אחר. תודה תודה תודה.

הפוטנציאל לשינוי תמיד קיים

אלו הם חייך וביכולתך להיות אחראית אך ורק עבור עצמך. השאלה משקפת את רצונו ועמדתו ואת זה אין ביכולתך לשנות. בקיצור, לא ניתן לגרום לאחר לאהוב\לרצות כנגד רצונו

TiShLeR Michal

New member
אני מצטערת על הדביקות.

אבל זה ממש חשוב לי. העניין הוא לא שאני מנסה לגרום לו לאהוב אותי, מה גם שאין פה אהבה רומנטית, אלא אהבה תמימה, כמו אחים שמחזיקים אחד את השניה. הוא טוען שהוא אוהב, אפילו יותר מאשר שאני אוהבת אותו לטענתו. הוא טוען שאנחנו זה לנצח. אני הסקפטית. אני חוששת להאמין כנראה. יכול להיות שהוא צודק? או שמא הקלפים?

TiShLeR Michal

New member
אני מבינה ומקבלת.

תודה תודה תודה ענקית! עזרת לי מאד. פורום נפלא. תודה.

למעלה