שלום שלום...אממ נראה לי טריגר

במבה 18

New member
שלום שלום...אממ נראה לי טריגר

אז מאיפה להתחיל?? אני חיילת ואולי זה ישמע מצחיק אבל אני מתה מפחד שאני עולה לשמירה בשעות הלילה ועוד שאני מחזיקה נשק והפחד הזה נובע מהטרדה שעברתי מכל רעש אני נבהלת ונצלחצת ונכון שאני שומרת עם עוד מישהי אבל הפחד הזה קיים...אני לא מסוגלת יותר עפ הפחד מהנשק והלילה ... אז מה אני אמורה לעשות מעכשיו??

ליאללל

New member
בכלל לא מצחיק

להיפך מאוד מובן... גם אני הייתי מתה מפחד בשמירות והשתדלתי תמיד שיהיו לי שמירות יום ולא לילה. אולי כדאי לדבר על זה עם מישהו... עוסית של הצבא, קבנית.. יכולים לתת לך פטורים משמירה ולהתחשב בך.

Silence angelic

New member
.

אולי באמת לדבר עם עוס או קבן זה פיתרון ספרי להם שקשה לך גם לי יש פחד, אני בדרך כלל נצמדת לחברה ומסיחה את דעתי ותשחצים..
<שבירת שמירה> או בשירים ומשחקים. תנסי לשכוח מהחושך עד כמה שקשה ונראה כבלתי אפשרי. או שפשוט תוציאי פטור..

..../images/Emo41.gif

את לא יודעת כמה אני מבינה אותך.. שמירה ועוד בחושך זה אחד הדברים הכי מפחידים אותי.. חושך בכלל מאיים עליי.. מה את יכולה לעשות? מניסיון-ממה שידוע לי-אין פטור מנשק. אבל תנסי את מזלך. תדברי עם קב"ן של הבסיס או עו"ס, ותראי מה הם יכולים לעשות עבורך. יש אפשרות לקבל פטור זמני-זה גם עוזר. תנסי גם לדבר עם המפקדים שלך- שישימו אותך לשמור ביום ולא בלילה.. שיהיה לך המון בהצלחה

לשחף יש...

שחף לא נוגעת בנשק... אבל זה לא בגלל קב"ן או משהו זה בגלל שיש לה מפקדים ממש טובים שהבינו שזה די מסוכן לתת לה נשק כי היא בהיסטריה ממנו... קבן לפי הבנתי לא נותןפטור מנשק אבל יכול להורות לתת רק שמיות יום, לקצר זמן שמירה או לעבוד איתך באופן פרטני על היחס לנשק עד שתהיו חברים... את הטירונות שלי עברת בין התקף חרדה למשנהו בגלל הנשק, ובצורה מטורפת לא הייתה לי שום בעיה לתפעל את הנשק, טווחי מציין זה הרעש שעשה לי רע.. אבל היו שתי מפקדות שליוו אותי כל הזמן וגם המ"מ וככה עברתי את זה... אח"כ בתפקיד שלי פשוט ראו איך אני מגיבה לנשק במטווחים ודאגו שאני פשוט לא אצטרך לעשות את זה יותר.... ושוב זה קשור רק לזה שיש לי קצינה ומשקית טובות ממש ושחשוב להם שלא יגיעו למצבים כאלה.. בכלל לדעתי אם משהו זז בצבא זה בהתערבות של המפקדים כי יש להם יותר השפעה... שחף

גם אני לא יכולתי..

לשמור כי פחדתי.. במיוחד בלילות.. ופטור מנשק אי אפשר לקבל.. הייתי מטופלת אצל עו"ס והיא נתנה לי פטור משמירות... אני אפילו לא ניסתי לשמור.. רק המחשבה שאני אהיה בלילה לבד... עם נשק.. בשקט הזה.. שונאת שקט!!!!! רק מהמחשבה רעדתי מפחד.. בתחילת השירות שלי היה לי מפקד שהבין את המצב שלי ולא נתן לי לשמור.. היה לי פטור ממנו.. הוא השתחרר.. ואז כולם פתחו עיניים.. לא הייתה לי ברירה.. הלכתי לעו"ס והיא נתנה לי פטור.. היא מקסימה.. ממליצה לך.. שיהיה לך בהצלחה סאן שיין

במבה 18

New member
שמעתי הרבה על עוס..

אבל תמיד פחדתי לפנות אליהם אולי עכשיו אני אצליח עם הרבה אומץ וכוח. מישהי יכולה לתת את המספ של עוס בצריפין?

בורשטין

New member
לא מבינה מה מפחיד אותך בנשק

הנשק אמור להיות אמצעי הגנה מתוקפים , הלוואי ואני יכולתי לשאת נשק. אם את מפחדת שיתקיפו אותך בלילה , חישבי על הנשק בתור ידיד טוב שמגן עלייך מתקיפה.

מה זה קשור...

אני מכירה את הנשק, טווחת מצויין, מתפעלת מצויין, מפרקת אותו יופי... ועדדין נכנסת להיסטריה ממנו נכון שיש לי גם סיבות יותר קשורות מהתקיפה לא לאהוב נשק.. ומצד שני אני ממשפחה של צלפים... ועדיין - מותר לפחד מנשק.. נשק זה לא דבר טוב, ואני לא מרגישה שהוא מגן עלי... מעבר לזה שהיא לא אמרה שהיא מפחדת מהנשק - היא מפחדת משמירות לילה.. וזה באמת די מפחיד - לבד בלילה רק עם עוד אחת ולהיות מיד בהיכון שמישהו עלול לבוא.. מפחיד. שחף

בורשטין

New member
נכון היא באמת אמרה שהיא מפחדת

משמירה בלילה , לכן הצעתי לה לבטוח בזה שיש איתה נשק שהוא כלי שיגן עליה מתקיפה.

מה זה נשק?!

כלי מפח ופלסיטק. אני אישית אם אני בלחץ, היסטריה ואף אחד לא יושב עלי ועושה בשבילי את הדברים בחיים לא אצליח לתפעל נשק בחושך.. בטח שלא בזמן אמת.. ונשק לא יגרום לי להרגיש בטוחה- הנשק תלוי בי זה לא שהוא איזה שומר ראש מושלם. הגז מדמיע גורם לי להרגיש יותר בטוחה ממנו - כי את זה אני יכולה לשלוף ולרסס בשניות עם נשק זה יותר בעייתי. שחף

תראי..

זה נכון שנשק אמור להגן עלינו בעת הצורך.. אבל הוא גם ממש מפחיד.. לי אישית לא הייתה ממש בעיה איתו אבל ממש הפחיד אותי מה שהוא יכול לעשות.. רק אתמול נהרג חייל כשכוחותינו ירו בו בטעות... הם ניסו להגן על עצמם והרגו חבר שלהם.. אז כן.. יש בנשק המון צדדים מפחידים למרות שהוא אמור בסך הכל "להגן"... (דרך אגב...החייל הזה.. תום דקל... למד שכבה מעלי בבית הספר שלי.. זה כל כך עצוב...)

למעלה