שלום שוב

שלום שוב

החלטתי סופית ללכת לרופא כי תופעות הלוואי של היסמין מתחילות אחרי שבועיים - ואי אפשר יותר לדבר על גלולות ברצף, וגם לא על גלולות בכפל ואפילו לא על גלולות סתם. בחירה לא אפשרית בין הכאבים של האנדו (מדהים אותי כמה הם קשים יותר כשהם באים פעם בחודש יחסית לכשהם באים פעם בחודשיים) לבין כאבים לא נגמרים בשדיים ופצעים על הפנים שאנלא זוכרת כאלה מאחרי גיל העשרה. במקום ללכת מייד לסוריאנו - כמו שעשיתי בעבר - קבעתי תור לקופ"ח - למנהל המרפאה אצלינו - שפעם הבנתי שמבין יותר מהאחרים שם בענייננו. והשאלה - יש טופש 17 מקופ"ח (כללית) למחלקה במקום אחר שאיננו בתה"ש? - לשם אני לא רואה סיכוי שהוא ישלח אותי - אבל אולי כן למקום שיש לו יחסים טובים יותר עם הכללית. שמעתי משהו בעקיפין לפני כמה חודשים על מרפאה באיכילוב - למישהי יש ניסיון שם?

זואילי

New member
תנסי בכל זאת

להילחם על תה"ש. גם אני נתקלתי בקשיים עם טופס 17 אבל נכון לעכשיו כבר לא עושים לי שום בעייה ברגע שאני כבר מטופלת שם. הפקידות קוראות לזה ביקור חוזר ושולפות לי טפסים. ויש לי מכתב כללי מרופא המשפחה שמבקש באופן גורף שיאשרו לכל המחלקות שבהם פתחתי תיקים.. אם את רוצה לשמור על גופך, הצירוף אנדו - איכילוב לא מומלץ.

אוקי. תודה רבה!

זה שחששתי. אם יסכים יתן לתה"ש. אם לא - אלך בלי טובותיו. תודה רבה.

זואילי

New member
ואם תלכי בלי טובותיו

אז תדאגי לצאת ממרפאת האנדו עם מכתב מיועד ל"רופא המטפל" ובו הסבר מדוע עלייך להיות במעקב שם ושמבקשים את שיתוף הפעולה של הקופה...

למעלה