שלום !!רציתי לשאול...

kingsimba

New member
שלום !!רציתי לשאול...

מראש מצטארת על הבורות ...אני חדשה בתחום אבל יש לי כבר 3 אווריומים ,התמכרתי די מהר... ב2 אקוואריומים גרים דגי קרב יפהפיים מזה חצי שנה ובשלישי גרים בשלום והרמוניה מאתמול 3 דגי זהב פשוטים רק שלכל האקווריומים יש מכנה משותף מוזר עבורי: הם בונים כן מבועות שני זכרים של דגי קרב וגם דגי זהב מבעבעים(בועות) ויוצרים שכבה של בועות לבנות....מה זה יכול להיות? אני מודאגת סתם? תרגיעו אותי בבקשה.מה זה ומה עושים עם זה,או שזו תופעה נורמאלית? מים מילאתי מפילטר נקי חיקיתי כמה ימים שהכלור יתעדה ואז הכנסתי אותם. מודה על התשובה מראש

alonelul

New member
איכות המים

גם אני מגדל דגי זהב גדולים במיוחד, הבועות נובעות מאיכות מים ירודה. אצלי זה קורה כשאני מתפתה להאכיל אותם יותר מידי.

alonelul

New member
יש מצב שאין לך

משאבת אויר ? יתכן והם סובלים ממחסור בחמצן.

kingsimba

New member
משאבת חמצן

אין לי משאבת חמצן והבנתי מהמון אנשים שמגדלים דגי זהב שאין צורך במשאבת חמצן לדגי זהב .אם צריך אני אתקין . ד"א נעלמו הבועות אצל זהובים והאכלתי אותם כמות קטנה יותר של אוכל כנראה אני מגזימה בהאכלה באמת. תודה לכולם על התשובה.

alonelul

New member
כדאי להוסיף

אין דג שלא צריך משאבת אויר, זה בסך הכל מקל עליהם את החיים. וההשקעה היא החל מ-30 ש"ח

sharklz

New member
ככה זה בדגי קרב

הם בונים קן כהכנה לרבייה. על דגי זהב שמכינים קן, זה עדיין לא שמעתי...

ציקלידים שלא אוכלים

יש לי אקווריום עם צקלידים ובכל פעם שאני מתקרבת בטרה להאכיל אותם הם כולם אחוזי טירוף ובולעים את האוכל מי יותר ומי פחות, מלבד שניים מאותו סוג (דומים קצת לכרישים) שאף פעם לא מגיעים לאכול?? האם הם בסכנת מוות?? מה עושים שיאכלו??

belo88

New member
זה דבר ידוע

זה ידוע שיש דגים חזקים או דומיננטים יותר או פחות מה שאת צריכה לעשות זה פשוט לעשות כמה מנות קטנות ואפילו ב2 מקומות של האקווריום ואז את מתחילה לתת בצד אחד וישר בשני וגם אז אפשר לעשות 2 מנות לכל אזור וככה תראי שיותר דגים יאכלו בהצלחה.

למעלה