שלום רציתי לשאול כמה שווה דולר

שלום רציתי לשאול כמה שווה דולר

אוסטרלי והאם לסרטים מהאתר האוסטרלי באיזור ארבע יש תירגום לעברית והאם הם מכילים את הגנת האר סי איי הארורה

TheShis

New member
אז ככה:

השער היציג של הדולאר האוסטראלי כרגע הוא 2.83 ש"ח. ניתן להתעדכן בשערים של המטבעות בעולם בלינק הבא. לחלק מהסרטים, שמגיעים מאוסטרליה, יש תרגום לעברית (בדרך כלל מדובר בגרסאות שהן דו-איזוריות - 2+4) ולחלק (בדרך כלל לאיזור 4 "טהורים") אין. כעקרון, מומלץ לבדוק בפירוט שמופיע על כל סרט. טרם נתקלתי בסרט מאיזור 4 שמכיל הגנת RCE.

danistar

New member
אתרים אוסטרליים

אזור 4 הוא PAL . זה האזור של אוסטרליה ואין לו שום RCE ( שזה יכול לקרות רק באיזור 1 ) . בתור לקוח של האתר EZDVD כבר די הרבה זמן הם נותנים לך אפשרות להמיר את הדולרים בזמן אמת לכל מטבע שרק תרצה ( כולל שקלים ) בכדי שתדע כמה זה עולה . עד היום למעט חבילה אחת הכל הגיע כמו שצריך ובעקבות תלונות על גניבה ( סיפור ארוך ) מעל ל 3 DVD הם מבטחים את המשלוח (צ דואר רשום ) יש שמה תוספת מחיר מסוימת. מנסיוני רוב הכותרים הרבה יותר זולים מהארץ ולחלקם תרגום עברי ( אתה יכול לבקש כותרים בעברית , בחיפוש באתר אפשר לבקש חיתוך לפי שפת ה SUBTITLES ). גם לאחר הספת דמי המשלוח והביטוח עדיין יותר זול מבארץ . תבדוק לבד. דני

jerri

New member
מה, מו, מה. אנא עזרו לי. אני רוצה

להזמין 2 DVDים מאוסטרליה, מכיוון שיש לי מולטיזון ההגיון אומר שהם ינוגנו אצלי בלי בעיה - יש איזשהו הבדל בינם לבין DVD אנגלי למשל?

TheShis

New member
נסה לבדוק כאן:

http://www.bytesandbobs.com/dvdcompare/search.asp - אתר להשוואות בין התכנים של האיזורים השונים. מניסיוני (ושוב, זה עשוי להיות תלוי במכשיר ה-DVD עצמו), המולטיזון מסתדר טוב מאוד עם הדיסקים מארץ הקנגרו.

רומן ט

New member
אתר נוסף להשוואת DVD

בין אזורים שונים: REWIND לדעתי עדיף (מכיל הרבה יותר כותרים ופרטים). שווה להוסיף לקישורים. -רומן

TheShis

New member
אחלה אתר!

רק חבל שהוא לא מכיל את תמונות העטיפות.

Soak

New member
הוספתי את האתר לקישורים

וגם את DVD Profiler. אם יש לכם עוד לינקים ו/או מאמרים בנושא אנא כתבו לי ואכניס אותם לרשימה.

למעלה