שלום רציתי לדעת 2 דברים

מצב
הנושא נעול.

YIM222

New member
שלום רציתי לדעת 2 דברים

שלום רציתי לדעת 2 דברים
בס"ד 1- איזה הרכב בארה"ב מקביל לת"א100 בישראל (כלומר עם דינמיות), ואיפה אפשר לראות עליו מידע נרחב שוטף כמו בגלובס על הבורסה הישראלית 2- איפה אפשר להשיג תוכנות , גם על הבורסה השיראלית שמספקות הרבה מידע ואפשרויות לחיפוש וכיו"ב תודה

שאלותיך אינן ברורות, נסה שוב בשבוע הבא

שלום רציתי לדעת 2 דברים
בס"ד 1- איזה הרכב בארה"ב מקביל לת"א100 בישראל (כלומר עם דינמיות), ואיפה אפשר לראות עליו מידע נרחב שוטף כמו בגלובס על הבורסה הישראלית 2- איפה אפשר להשיג תוכנות , גם על הבורסה השיראלית שמספקות הרבה מידע ואפשרויות לחיפוש וכיו"ב תודה
שאלותיך אינן ברורות, נסה שוב בשבוע הבא

אם התכוונת למדד מניות מקביל

שלום רציתי לדעת 2 דברים
אז אני חושב שה-S&P500 הוא המקבילה הכי קרוב לת"א100 שלנו באופן יחסי לגודל המשקים.

KobeRider

New member
אם כבר אז הייתי הולך על russell 1000

אז אני חושב שה-S&P500 הוא המקבילה הכי קרוב לת"א100 שלנו באופן יחסי לגודל המשקים.
אם כבר אז הייתי הולך על russell 1000
אני רואה שני הבדלים עיקרים: 1. S&P500 נבחר באופן פרטני, ואילו ת"א 100 נבחר באופן אוטומטי [100 המניות הגדולות ביותר], גם russell 1000 נבחר אוטו' [1000 המניות הגדולות] 2. 1000 מניות הן בערך השליש העליון של השוק מבחינת כמות המניות, ורוב השוק מבחינת קאפ. זה גם דומה לת"א 100. מצד שני S&P500 יותר פופולארי ומהווה באנצ'מארק נפוץ. כמו ת"א 100.

מצב
הנושא נעול.
למעלה