שלום רב, פעם ראשונה כאן בפורום....

עדידס77

New member
שלום רב, פעם ראשונה כאן בפורום....

ילדתי במזל טוב, לפני כשבוע וחצי את בתי השנייה, וכמובן שנותרתי עם כמות ק"ג עודפת בהחלט נאה, אותה הייתי מעוניינת להשיל. כמובן שאין בדעתי להתחיל עכשיו דיאטה רצחנית, אלא קודם כל להחלים מלידה לא קלה, אך עדיין הייתי רוצה להתחיל לאכול מאוזן ובצורה מבוקרת. (כמובן שיגיע גם הספורט בבוא הזמן....) לכן, יש לי שאלה: האם יש עדיפות לאכילת פחממה מסויימת? ז"א, למשל בארוחת צהריים. מה עדיף לאכול יחד עם חזה עוף? תפו"א/פסטה/אורז? אולי בכלל עדיף לאכול פרוסת לחם? אולי להמנע מפחממות מסוג זה ולאכול תחליף? אשמח להסבר קצר בנושא, שכן אינני מבינה גדולה בעניינים הללו. תודה רבה עדי

XגליהX

New member
שלום וברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

קודם כל מזל טוב על התינוקת החדשה
תמיד טוב לאכול בריא ומאוזן. כאן פורום לא נמצאים תזונאים ואנשי מקצוע ולכן לא תקבלי תפריטים לדיאטה או מה מומלץ כי לכל אחד טוב משהו אחר. לכן, כדאי לך לפנות לדיאטנית שתתאים לך תפריט שמתאים לך. בהצלחה
כמובן שאת מוזמנת להישאר איתנו. אנחנו כאן לתמיכה ועידוד בשעות משבר וגם סתם כשבא לדבר....

כרישונת

New member
גליה, את מה זה מותק! חבל"ז

תמיד נהנית לקרוא את ההודעות שלך. מקסימה!

XגליהX

New member
../images/Emo25.gif כנ"ל

את קצת חסרה פה ביומיים האחרונים..... מתגעגעת אליך ולהודעות שלך

כרישונת

New member
אני לא מבינה בענייני תזונה אבל

מברכת אותך בשמחה במזל טוב וברוך בואך! וכל הכבוד לך שממש מייד אחרי הלידה את נכנסת לקצב, מרשים בהחלט! בהצלחה לך

יוכי85

New member
מזל טוב!!!!

תיקחי את הזמן שלך עכשו ולדעתי רק כשהיא לפחות בת חודש תחשבי על דיאטה. את ממש עדין יולדת. אני התחלתי ככלי היתי בת 3 חודשיים והיתי עד ליטה של 1600 קלוריות ביום לפחות בגלל ההנקה. לדעתי אין חשיבות כל כך למה בדיוק לאכול.... שיהיה לך שבת שלום!!! ריקי

m0sh3

New member
אין צורך להמנע מפחמימות

פסטה/אורז/תפוח אדמה כולם בסדר. תאכלי גם ירקות ומשהו שומני בנוסף כמו טחינה או שמן זית.

למעלה