שלום!נמאס לי מעבודה כבר אחרי

YARIT2222

New member
שלום!נמאס לי מעבודה כבר אחרי

חודשיים, אני עובדת במוקד בנקאי בערך חודשיים וחצי ולא סובלת להגיע למקום עבודתי הנוכחי אולי בגלל שאני מאוד מתגעגעת למקום הקודם שעבדתי 5 שנים ,אולי בגלל המזגן המטורף או אולי בגלל 50 שיחות בהמתנה ובכלל אני לא מתחברת לתחום הבנקאות , אבל הבעיה אני לא יודעת לאן לפנות לעבוד, נמאס לי ממוקדים הטלפוניים ,אני כבר בת 26 וצריכה עבודה פחות או יותר קבועה עם אפשרויות קידום ותחום שמושך אותי זהו תחום התיירות ומלונאות שהמצב בארץ בתחום זה לא מזהיר, מה דעתכם מישהו מכיר את התחום ? מישהו עבד פעם בתחום? בכלל אשמח לכל עצה ותודה רבה

אורום

New member
חודשיים זה מעט זמן

ולדעתי כדאי לתת עוד קצת זמן כדי להחליט סופית שהמקום והתפקיד לא נראים לך. ההתחלות תמיד קשות ולכן בהתחלה צריך סבלנות ואורך רוח. מה את רוצה לעשות בתחום התיירות?

YARIT2222

New member
היי ותודה על התגובה , בתחום תיירות

היתי רותה לעבוד בסוכנות נסיעות או תעופה , הבעיה נראה לי זו עבודה עונתית וללא ניסיון לא לוקחים , לא חזרו אלי משום מקום , למרות ששלחתי קו"ח !! רק היום אני מבינה כמה חשוב לעבוד במקום שנהנים , בחודשים אחרונים אני נורא מתוסכלת בגלל שאני לא אוהבת את מקום עבודתי וזה משפיע על הכל , אפילו על קשר אישי עם חבר, אני יודעת שיש פה אנשים שאין להם עבודה בכלל ואני מתלוננת על כך שאני שונאת את העבודה , אבל כנארה כל אחד והצרות שלו!

אורום

New member
עד כמה שידוע לי יש צורך

בתעודת סוכן נסיעות על מנת לעבוד בסוכנות נסיעות אולי בגלל שאין לך את התעודה הזאת לא חוזרים אליך.

רציתי להגיד שאם התקבלת למוקד

בנקאי את צריכה להיות גאונה גדולה. כי המבחנים שצריך לעבור בשביל להתקבל לעבודה הזו לא מביישים מבחנים פסיכומטריים לאוניברסיטה. לפיכך אני מסיקה שאת יכולה לעשות את הפסיכומטרי ובשקט להתקבל לחוגים יוקרתיים כמו: רפואה, פסיכולוגיה, ראיית חשבון ומשפטים.

axelcoon

New member
יש משהו במוקד בנקאי עם ציון נמוך

אני מכיר משהו שעבד במוקד שהיה לו ציון פחות מ600 בפסיכומטרי,וזה בדוק. הבן-אדם בעצמו לא הבין איך הוא עבר את כל המבחן עם הבעיות תנועה וכו',והוא עבד במוקד מלא זמן,ולא היה מקומבן בכלל. אז אני לא מסכים עם הטענה שלך.

YARIT2222

New member
היי, גם לדעתי לא צריך להיות גאון

גדול כדאי לעבור את המבחנים , פשוט קצת הגיון ואולי מזל ודרך אגב אין לי פסיכומטרי בכלל ולא נראה לי שהיתי מוציאה יותר מ600!!! זה הכל תלוי במה מחפשים במקום עבודה , למשל מבחנים באל על לא עברתי, למרות שממש השתדלתי ומאוד רציתי !! תחום הבנקאות די משעמם לדעתי לפחות!!

א. יכול להיות שהיה לו 590

בפסיכומטרי שזה יותר ממה שהיה לי. כלומר אולי מי שקיבל 590 מסוגל לעבור מבחן של מכון הערכה כזה. ב. יכול להיות שהיה חולה בזמן שעשה את הפסיכומטרי. גם רציתי לספר שאחד המבחנים הטראומטיים שאני זוכרת שעשיתי במכון הערכה היה כזה: ניתנה חוברת ובה היו לפחות 30 צורות שהיה צריך לחקות אותן בכתב. אח"כ להפוך את כל הדפים, ובלי שהכינו אותנו לכך מראש, לצייר מהזיכרון שלי את כל 30 הצורות במדוייק על דף. אם הוא עבר את המבחנים, משמע הוא הצליח לזכור את כל 30 הצורות במדוייק.

למעלה