שלום.. מבקש עזרה באגח..

• פותח הנושא gabik
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

gabik

New member
שלום.. מבקש עזרה באגח..

שלום.. מבקש עזרה באגח..
מישהו יכול להסביר לי כמה מושגים? -) ההבדל בין ריבית נקובה לתשואה ברוטו לתשואה נטו? -) מה זה פארי (ברוטו ונטו) -) מח"מ -) מקדם תשואה (ברוטו ונטו) מצטער על ה"הפצצה" אבל אני רוצה להתחיל להשקיע באגח ולהבין בזה קצת. תודה רבה!!

shayavr1

New member
קצת על..

שלום.. מבקש עזרה באגח..
מישהו יכול להסביר לי כמה מושגים? -) ההבדל בין ריבית נקובה לתשואה ברוטו לתשואה נטו? -) מה זה פארי (ברוטו ונטו) -) מח"מ -) מקדם תשואה (ברוטו ונטו) מצטער על ה"הפצצה" אבל אני רוצה להתחיל להשקיע באגח ולהבין בזה קצת. תודה רבה!!
קצת על..
* מח"מ - משך חיים ממוצע. הכוונה לממוצע משוקלל של תזרימי המזומנים שהאג"ח מייצר. * פארי- ערך מתואם של התיק. זה הערך הנקוב + הריבית שהצטברה אני בטוח שחלק מיושבי הפורום יסבירו יותר טוב..

gabik

New member
מישהו עוד יודע?

קצת על..
* מח"מ - משך חיים ממוצע. הכוונה לממוצע משוקלל של תזרימי המזומנים שהאג"ח מייצר. * פארי- ערך מתואם של התיק. זה הערך הנקוב + הריבית שהצטברה אני בטוח שחלק מיושבי הפורום יסבירו יותר טוב..
מישהו עוד יודע?
את שאר השאלות בבקשה?

hananhr

New member
יש ספר מצוין הנקרא ספר האג"ח

שלום.. מבקש עזרה באגח..
יש ספר מצוין הנקרא ספר האג"ח
ספר מעולה של ד"ר אדם רויטר אני קורא אותו בימים אלו. חנן

מצב
הנושא נעול.
למעלה